Bekr Vít
Hrnčíř Dominik

80. Valášek Vojtěch

Antonín Kraus vedoucí mužstva (domácí):
Poslední podzimní utkání na domácí půdě přineslo opět velké drama. Vedocí branku vstřelili domácí. Do poločasu soupeř skore otočil a do šaten odcházel s jednobrankovým vedením. V 50 min. to s námi vypadalo ještě hůř když jsme inkasovali na 1-3 a soupeř pokračoval v kvalitní kombinační hře. Na to reagoval trenér velkým střídáním. Naše hra se oživila a po kontaktní brance přišlo před koncem i vyrovnání. V penaltovém rozstřelu jsme byli 100%tní zatímco soupeře dvakrát vychytal Míra.

Michal Vlček, vedoucí mužstva (hosté):
První poločas byl zcela vyrovnaný. Domácí hrozili z centrů ze stran a my odpovídali standardními situacemi. Na první branku Miletína jsme dokázali poměrně rychle zareagovat a vzápětí průběh zápasu otočit. Po změně stran jsme navíc z penalty odskočili na rozdíl dvou branek. Postupně nám však začaly docházet síly, což se odráželo zejména na schopnosti udržet míč na útočné polovině, začali jsme se stahovat k vlastnímu vápnu a soupeř tento tlak využil ke srovnání a následně si vystřelil i bod navíc.