Moník - Sikora, Michek (84. Novák), Karanský (62. Pavlů), Chromek (75. Rak), Bělka, Trnka, Vejchoda, Korba, Kopřiva (63. Matějka), Hůlka Žižka - Vávra (10. Krejčí), Šmarda, Ruml, Pour D.(60. Šedivý) - Palm, Rubeš -Kuneš,Pour A., Nečesaný (70. Lacina D.)- Skalský (60. Nálevka), Kuneš

25. Michek, 45. Trnka 21. Rubeš
9. Žižka

František Bárta, sekretář (domácí):
Ve středu jsme si vyzkoušeli hru o deseti, dnes zase pro změnu hru proti deseti hráčům soupeře. Po červené kartě a vedoucím gólu po dorážce po penaltě jsme však překvapivě na hřišti nedominovali. Do poločasu jsme stačili jen zvýšit naše vedení na 2:0. Ve druhém poločase jsme po dvou brankách Karanského sice vedli už 4:0, ale exligový Míša Šmarda se s takovým výsledkem nesmířil. Nejprve snížil z penalty, na konci zápasu pak rozehrál přímý kop tak, že jemňoučká teč Palma znamenala snížení výsledku na rozdíl dvou branek.

J. Vydra - vedoucí mužstva (hosté):
V 10. minutě červená pro brankáře, penalta a vedení domácích 1:0. To byl začátek, který jsme si určitě nepřáli. Potom jsme s domácími hráli opticky vyrovnanou partii, ale nákopy za obranu znamenaly další branky. Mužstvo je třeba pochválit za to, že ani za stavu 4:0 utkání nezabalilo a alespoň trochu zmírnilo blížící se debakl.