1"Pilař,15" Hartman,25"Hartman 44"Krahulec,45"Hájek

Černohlávek-Jelínek D,Koubek,Černohlávek,Beneš Hermann,Pilař,Hrabik,Jelínek J(74"Doseděl) Hanuš (61"Kučera)-Hartman (70"Kraus (79"Vopátek) Malý M-Jelen,Doubek,Effenberk,Šotola-Eimann,Mikušík,Krahulec,Jirásek(41"Malý V.)-Hájek,Reichl(75"Kováč)

18"Černohlávek J,30" Jelínek J,73" Hrabik,84"Vopátek 65"Reichl,77" Jelen

Martin Firbacher,trenér (domácí):
Výtečně nám vyšel vstup do utkání. Ve 25.min jsme vedli 3:0 a trestuhodně spálili další tři jasné tutovky. Před přestávkou jsme nesmyslně vrátili hosty do hry a celý druhý poločas už to byla jen urputná bitva o každý metr hrací plochy. Hosté hrozili z každé standartní situace, nám docházeli síly, ale naštěstí jsme vše dotáhli do tříbodového konce. Zkušenější mužstvo by v poločase vedlo 5:0 a bylo by po zápase. Přesto díky všem hráčům za první výhru.

Bohuslav Jakoubek - trenér: (hosté):
Trestuhodně jsme prohospodařili prvních dvacetpět minut.I když jsme v nich byli možná o trošku lepší,tak jsme mohli prohrávat 5:0.V závěru poločasu jsme dokázali zlepšenou hrou snížit na 3:2. Druhá půle byla z naší strany dobrá,v podstatě jsme hráli jen na jednu branku. Vyrovnali jsme sice na 3:3,ale pomezní rozhodčí nás připravil pravděpodobně o bod odmáváním ofsajdu. Naší nedisciplinovaností a chybami v začátku utkání,jsme domácím pomohli protrápit se k vítězství.