28. Rejl, 47. Marks, 68. Privara, 70. a 74. M. Otradovský, 90. (+1) Žaba 16. a 82. Hendrych, 58. J. Hažer

Daniel - Picha, Rejl, Volf, Blažek (75. T. Novotný) - V. Hák (74. Žaba), Macek, M. Otradovský, Řežábek - Privara (82. Vondrouš), Marks. Dobřichovský - Kiss, Jos. Kubelka, J. Hažer, M. Pátý - Jar. Kubelka (31. Hrubý), Hruška, T. Kubelka, T. Otradovský (82. Jar. Jákl) - Henrdrych (83. Jan Jákl), D. Kubelka.

0 36. T. Otradovský
0 0

Komentář (domácí):
Konečně jsme mohli využít silnější sestavy a na hřišti to bylo znát. Ve druhé půli se nám podařilo těžit především z rychlosti Řežábka, který většinu gólů připravil. Hrálo se před skvělou kulisou a divákům se zápas určitě musel líbit. Ke kvalitní úrovni utkání přispěli i rozhodčí.

Komentář (hosté):
Neodehráli jsme špatný zápas, ale bohužel, šest inkasovaných gólů je hodně. První půle byla výborná, ve druhé se rozhodlo za stavu 2:2, kdy gólovou ránu Hrušky v 67. minutě domácí šťastně vykopli z brankové čáry a po chvíli jsme z brejků inkasovali dva góly. Děkujeme svým příznivcům, kteří nám vytvořili domácí prostředí a jejich potlesk na konci utkání naznačoval, že si i oni zápas užili. Kdyby v této sestavě hráli domácí častěji, těžko je bude někdo porážet. Absolutorium zaslouží trojice rozhodčích.