Martinovský - Jindra J., Kašpar, Páter - Jindra M., Pleger, Kolář, Lang - Neppl, Drenko (67" Šimerda), Šmíd (52 " Přiklopil, 82" Ondráček) Lohnický - Kozel T. Scholze , Řehák, Šrámek L. - Langr, Cvejn, Bendik , Plocek - Švandrlík , Šrámek J Stř : 20 min. Bolehovský za Kozla T. , 45 min. Vilímek za Švandrlíka, 55 min. Kozel T. za Lohnického , 77 min. Jošt za Bendika

2 ŽK - Švandrlík , Bolehovský
Scholze ČK 20 min

Komentář (domácí):
Do 20 minuty vyrovnané utkání. Po vyloučení a penaltě jsme ovládli zbytek první půle, bohužel skóre bylo pouze 2:0. Druhý poločas byl z naší strany nepovedený. Zasloužené vítězství domácích.

Asistent trenéra - Procházka (hosté):
Prvních 20 minut bylo vyrovnaných a mi jsme se nemohli nedostali do hry. Ve 20 minutě přišli hrubé chyby výloučení Scholze a z následné penalty se domácí dostali do vedení 1:0 poté domácí ovládli hru a do poločasu zvýšili na 2:0. Ve druhém poločase ač v deseti jsme byli lepší , přestože jsme dali šanci mladým hráčům. Bohužel jsme přišli o dalšího hráče krom vyloučeného Scholzeho se zranil Bendik