Šulc Michal - Mejsnar (76. Pokorný), Zajíc (46. Šlechta), Hawel, Šulc Miloš - Vejnar, Panýr, Fink, Horák - Kraus P., Votoček Junek - Beneš, Cvejn, Dvořák, Sehnal (86. Michera) - Přikryl, Brandejs (39. Huňara, (64. Jedlička)), Fujdiak, Mráz - Novák, Bílek

31. Zajíc, 71. Šlechta, 72. Kraus P., 73. Fink 14. Přikryl, 43. Cvejn, 51. Huňara, 76. Sehnal, 85.Jedlička
90. Horák

Roman Fictum, vedoucí mužstva (domácí):
Začátek utkání byl celkem vyrovnaný. Bohužel po chybě našeho gólmana při výkopu se hosté ujali vedení. Druhý poločas se hosté dostávali na naši půli pouze sporadicky, ale nám se nedařilo stále vyrovnat. Když jsme v závěru otevřeli hru, tak hosté z ojedinělého útoku v 85. minutě zvýšili na 0:2. Nám se konečně podařilo skórovat až v 90. minutě na 1:2. V zápětí jsme ještě v 92. minutě vyrovnali a nakonec jsme mohli i vyhrát, ale závěrečnou akci jsme neproměnili.