Martinovský - Kotouček, Kašpar, Páter - Pleger, Kolář, Jarotek, M. Jindra, Olšák - Neppl (64. J. Jindra), Šmíd Vočka - Čuboň, Jos. Kubelka, J. Hažer, M. Pátý - Jar. Jákl, Hruška, Jar. Kubelka, T. Otradovský (90. Dobřichovský) - D. Kubelka, Hendrych (71. Forman)

2 5
47. Kašpar

Komentář (domácí):
V prvním poločase pár pološancí na obou stranách. Ve druhé minutě druhého poločasu smolné vyloučení domácího Kašpara na čas ovlivnilo vývoj utkání. Proto za krátko hosté šli do vedení. Šťastná branka v 85 minutě nakonec spravedlivě srovnala utkání. Závěrečný nápor domácích nic nezměnil. Problém domácích vstřelit branku v důležitých momentech utkání začíná být akutní.