10. a 90. Charous, 15. Šrámek 52. Kollert D., 76. Jandík

Cejnar - Zumr, Hrubý V., Urban, Šrámek - Bouchal (78. Benák), Bůžek, Charous, Štěnička - Ježek P., Hlína K. (88. Obzina) Kučera - Pataki, Hauschke, Šnábl, Hečko - Kollert J. (75. Mucha), Panny, Klapkovský, Sivak (55. Schubert) - Kollert D., Jandík

1 3

Pokrupa, předseda oddílu (domácí):
Dnes jsme se sešli v silně improvizované sestavě. Přesto se nám povedl nástup do utkání. Po dvou jasných šancích Hlíny a Bouchala se v 10. minutě prosadil Charous. Po další dobré kombinaci v 15. minutě zakončuje z vápna krásně Šrámek. Do konce poločasu máme herně navrch a po gólu volaly šance Šrámka a Bouchala. V druhé půlce si opět vypracováváme šance, ale hosté hrozí brejky, ze kterých 2x skórují. Přesto se nevzdáváme a pokračujeme v náporu a v 90. minutě šťastnou střelou bodlem Pavel Charous zápas rozhoduje. Za předvedený výkon kluky chválíme. V zápase si zasloužili vyhrát.

vedoucí mužstva (hosté):
Po nevydařeném vstupu do utkání, kdy domácí šli do vedení 2:0 jsme měli problémy v obranné činnosti. Ve druhém poločase se nám podařilo po dobrých brejkových kombinacích vyrovnat, ale v nastaveném čase se od nás odklonilo štěstí a domácí vstřelili vítěznou branku. Vítězství domácích bylo zasloužené neboť si v průběhu zápasu dokázali vytvořit více brankových příležitostí.