48. Lukášek Tomáš, 67. Horák Martin 3.,28. Horák, 78. Mejsnar

Rolejček - Horák M., Pokorný, Hruška - Čapek, Lochman, Kolínek, Lukášek T. - Horák A.(60. Vích D.)Kyral, Bíl (77. Lukášek M.) Šulc Michal - Mejsnar, Zajíc, Hawel, Šulc Miloš - Horák (88. Kolář), Panýr, Fink, Pokorný (70. Kraus O.) - Kraus P., Votoček (76. Bürger)

12. Lochman, 34. Pokorný, 44. Horák M. 88. Horák

Jindřich Václavek, ved.Tř. (domácí):
Utkání ovlivnila rychlá branka hostujícího týmu, už ve 3.min. Do poločasu jsme si vypracovali 3 vyložené šance, ale skórovali opět hosté. Na začátku druhé půle jsme snížili brankou Lukáška a v 65.min jsme vyrovnali po brance Martina Horáka na 2:2. Hosté nás potrestali z rohového kopu v 78. min stanovili konečný výsledek na 2:3. Utkání by spíše slušela remíza, ale hosté nám dali lekci z produktivity.

Roman Fictum, vedoucí mužstva (hosté):
Herně celkem vyrovnané utkání, ve kterém sice domácí působili fotbalovějším dojmem, ale nám se dařilo proměňovat vypracované gólové šance a to rozhodlo zápas v náš prospěch.