MFK Nové Město n. M.
TJ Sokol Třebeš
1:1
( 1 : 1 )
8´ P. Sedláček 9´ J. Rychtář

Maur – L. Zákravský, Nejman, P. Zákravský, Vít – Voráček, Růžička(75´ Vávra), Valášek, Srubjan – Sedláček, Čopík(61´ T. Zákravský) Heřman – Štěrba, Bielčik(68´ Krykorka), Obst, Rychtář(74´ Fischer), Zbořil, Heglas, Sochor, Vlkanova(90´ Zeman), Farkaš, Majer

84´ Voráček, 71´ Růžička

Komentář (domácí):
" Po vysokém vítězství Třebše s Roudnicí v minulém kole jsme do utkání nastupovali s respektem, ne však s obavou. Náš výkon však patřil jednoznačně mezi nejlepší, jaké jsme letos podali, a tak se respekt rychle proměnil ve snahu získat plný počet bodů. Myslím, že jsme byli lepším celkem, chybělo trochu štěstí v koncovce. Hosty několikrát zachránil skvělými zákroky brankář, zvláště pak při gólové střele Sedláčka. Hráči soupeře hrozili z velmi rychle a jednoduše založených protiútoků, tuto jejich přednost jsme však dokázali eliminovat a kromě podcenění situace před vyrovnáním jsme je do přímého ohrožení branky nepouštěli. Za předvedený výkon musím pochválit všechny přítomné hráče." " Fotbal by měl být zábavou, a já věřím, že si to dnes naši hráči i fanoušci užili, přestože jsme nezvítězili." Miloš Killar – trenér MFK

ved.družstva (hosté):
Hosté nastoupili proti domácím s odhodláním potvrdit dobré výsledky a formu z posledních utkání. Ale již v 8. minutě prohráváme po střele, která před brankářem skočila a umělka dokonala dílo zkázy. Vyrovnat se však podařilo hned v následující minutě, kdy Rychtár vybojoval důrazným napadáním míč a sám srovnal stav na 1:1. Domácí zatlačili hosty do obrany, ti ovšem odpovídali rychlými kontry. Druhá půle byla již zcela v režii domácích a hosté bránili nerozhodný výsledek. A tak když domácí neproměnili několik tutovek, si hosté odváží cenný bod za remízu na povrchu, který jim celý zápas činil potíže.