Hejzlar, Haken, Camacho Del Pino

Menšl - Camacho Del Pino, Šulc, Jelínek, Píša J. - Dvořák L. (59. Vicany), Haken, Kalaš, Kafka - Jarkovský (46. Kulhánek P.), Hejzlar (68. Samek) Vočka - Kiss, Jos. Kubelka, M. Pátý, Bednář - Jar. Kubelka, Hruška, T. Kubelka, T. Otradovský - Hendrych (69. Jan Jákl), D. Kubelka.

Jelínek, Šulc Hendrych, Kiss, T. Kubelka, Otradovský

Miroslav Píša st. (vedoucí mužstva) (domácí):
Opět se ukázalo, že jsme mužstvo jednoho poločasu. Tentokráte se nám povedl ten první, kdy jsme Třemešnou naprosto k ničemu nepustili a zaslouženě vedli 2:0. Nutno říci, že za tento výsledek mohou být hosté rádi. Po změně stran hosté přitvrdili a byli nebezpeční, ale gól nedali. Získali jsme další tři body, které nás katapultovaly na první místo v I. A třídě. Tohoto současného umístění si velmi vážíme.