15. Josef Kubelka z penalty, 41. a 45. David Kubelka 53. Lukáš Nožka

Vočka - Kiss, J. Hažer, Jos. Kubelka, Bednář - Jar. Kubelka (79. Forman), Hruška, T. Kubelka, T. Otradovský (59. Čuboň) - D. Kubelka, Hendrych (84. M. Jákl). Pecka - Králíček,/25.Dudek,46.Nožka/ Vítek,Ryšavý, Fiedler - Dobýval (68. Krpata), L. Macháček, Kratěna, O. Macháček - Remeš,

73. T. Kubelka, 77. D. Kubelka, 90. Bednář 15. Pecka, 34. Fiedler, 43. Kratěna, 44. Vítek, 44. Dudek, 45. L. Macháček, 50. O. Macháček.
- -

Komentář (domácí):
V posledním domácím utkání jsme dosáhli zcela zaslouženého vítězství. První poločas přinesl tři góly, ale s výkonem jsme nebyli úplně spokojeni. Po pauze jsme čekali zlepšení, ale na špatném terénu to bylo ještě horší. Místo, aby si kluci zápas užili, mohou mít radost maximálně ze zisku tří bodů. Ke cti soupeře musíme říct, že ani za stavu 3:0 duel nevypustil a o lepší výsledek se snažil až do konce.