Tomek, Vlnas, Židík, Mikan, Vlasák, Pajgrt, Pejchal (80. Bárta), Koblížek Jan, Krejcar Jakub, Bednář V. (70. Krejcar Jan), Kmoníček (80. Koutník) Menšl - Camacho Del Pino (73. Vicany), Šulc, Jelínek, Píša J. - Kulhánek P. (63. Dvořák), Haken, Kalaš, Kafka - Jarkovský (66. Starý), Hejzlar

5 3
77. Vlasák

Koudelka Vl. ml. (domácí):
Do zápasu jsme vstoupili vlažně, v 7. minutě jsme prohrávali 0:2. Do poločasu jsme poté hráli na jednu branku, vytvořili jsme si i šance, ale bez efektu. Druhý poločas už si zkušené mužstvo hostí pohlídalo a odvezlo si 3 body. Škoda, že se nám nepodařilo v posledním zápase navázat na předchozí domácí zápasy. Jsem rád, že je konec sezony, protože jsme dohrávali s torzem mužstva. Mrzí mě zranění hráče hostí a přeji mu brzké uzdravení.

Miroslav Píša st. (vedoucí mužstva) (hosté):
Fotbal je někdy hodně krutý. Na začátku utkání to poznali hráči Roudnice, kdy v sedmé minutě prohrávali 2:0. Ke konci zápasu to bylo kruté k našemu hráči, španěli Pablovi, který s těžkou zlomeninou ruky skončil v nemocnici. Dva rychlé góly na začátku rozhodly zápas a ani kvalitní celek domácích s tím nic neudělal. Tečku za podzimem udělal symbolicky kapitán týmu Honza Píša, který pojistil třetím gólem naše vítězství. Náročnost trenéra Samka přináší ovoce. Dokázal nedávné dorostence (Kalaš, Píša, Kafka, Jarkovský, Starý) zabudovat do týmu a motivovat opory (Haken, Šulc, Jelínek) k výborným výkonům a prvnímu místu v I.A třídě. Teď víme jistě, že až do března nás z prvního místa nikdo nesundá.