Martinovský - Kotouček, Vopálka, Jindra M., Linder, Páter,Smíd, Neppl (84"Olšák), Simerda (69"David), Kolář, Jarotek Heřman - Sterba, Bielčik, Zbořil, Heglas, Zeman (90" Fischer), Sochor (76 Rychtár), Vlkanova (88"Krykora), Farkaš, Stajer, Majer

2 3
90" Rychtár, 90" Farkaš

Komentář (domácí):
Utkání před početným publikem mělo kvalitu. Domácí v prvním poločase zahodili spoustu šancí. To je nakonec stálo všechny body.

ved.družstva (hosté):
Sousedské derby přineslo dramatický průběh po celých devadesát minut. Domácí hned v úvodu zatlačili hosty do obrany, ale i velmi dobré šance nevyužili ke vstřelení branky. Hosté odolali úvodnímu tlaku a v 38´se ujali vedení po brejku, který zakončoval Martin Štajer. Druhá půle přinesla nejprve vyrovnání, ale hosté odpověděli v 65´a 68´góly opět po rychlých akcích. Závěr zápasu přinesl hodně emocí, které dokumentují 2 červené karty pro hosty a penalta, kterou domácí korigovali výsledek na konečných 2:3 pro hosty. Děkujeme všem našim hráčům za předvedené výkony v celé podzimní části soutěže a hodně úspěchů v dalších jarních utkáních.