Dítě 3, Pospíšil

Chmelař (34.Kvasnička) - Žahourek, Ševčík, Šolc - Šulc, Rohlíček, Laštovička, Kalenský - Brzek (25.Meliš), Hůlka, Bína (70.Bednář) Špičák - M.Vincour, Přikryl, Obermajer, F.Vincour - Pospíšil, Mokošín, Kašprišin, Zich - Dítě, Valenta (53.Mejstřík)

0 0

Zdeněk Šulc ,vedoucí mužstva: (domácí):
"Opět jsme nastoupili v hodně omlazené sestavě, tentokrát byl ale soupeř nad naše síly. První půli jsme odehráli slušně, po přestávce se již prosadil soupeř a hatrickem výborného Dítěte rozhodl zápas. Naši největší šanci měl Ševčík, ale pokutový kop neproměnil."

Michal Stříž, trenér RMSK: (hosté):
"Vysoké vítězství na hřišti nepříjemného soupeře se nerodilo lehce. Už při rozcvičení se obnovilo zranění u Krejčího a tak od začátku nastoupil Kašprišin. Úvod utkání sice patřil soupeři, ale dobře organizovanou hrou jsme ho nepustili do žádné šance. Ve 12´ jsme šli do vedení, po rohovém kopu se trefil Pospíšil. Od té chvíle jsme začali lépe kombinovat a do konce poločasu jsme si vytvořili další tři gólové šance, především Jirka Dítě ještě nedokázal najít střeleckou mušku. Ve druhém poločase jsme soupeře předčili ve vytváření brankových příležitostí, kterých jsme měli poměrně hodně. Nakonec se probudil Jirka Dítě, který svůj dobrý výkon završil hattrickem, když mu u všech branek asistoval Patrik Mokošín. Domácí svoji největší šanci nakonec neproměnili, když 10 minut před koncem, za stavu 3:0, zahodili penaltu. Nakonec si vezeme jasné vítězství i díky tomu, že obrana dirigovaná Pavlem Obermajerem zahrála velice dobře a Kunčice celý zápas nepustila do žádné větší šance."