FC Spartak Rychnov
FK Náchod
2:2
( 2 : 2 )
1.min. Drašnar T., 30.min Hanyk D. 27.min. a 44.min Klečák M.

Syrový - Hanyk,Forejtek,Hillerbrand, Mondík (68. Marek) - Netolický, Kočnar J., Hrabák, Vojka - Jedlinský, Drašnar (55. Ullrich) Weisser - Rorbach, Pek, Berger, Hanel, Ledvinka, Panenka, Král, Bareš, Říha, Havlík. Střídali: Klečák, Urban, Vítek, Štelzig

5 4
85. Weiser

Radek Jehlička, trenér (domácí):
"V 1. min. jsme se ujali vedení, když do úspěšného zakončení dotáhl šanci T. Drašnar. Soupeř potom začal dobře kombinovat a po naší chybě vyrovnal na 1:1. Ve 30. min. rozehrával Vojka roh a Hanyk dorazil míč do sítě. Ve 44. minutě hosté vyrovnali na 2:2, když se podruhé v zápase trefil Klečák. Ve 2. pol. dostali hosté Rychnov pod tlak, ale domácí hráči odolali. V 85. min. byl vyloučen brankář Weiser a zápas se už jenom dohrával.

Vrabec - trenér (hosté):
Dnešní soupeř se dostal 2x do vedení po našich hrubých chybách v obranné fázi.My vyrovnali po hezkých kombinacích 2x Klečákem.Druhá půle vyzněla herně jasně pro náš tým,ale brankově jsme se už neprosadili.