( 1 : 3 )
13.Kuneš 64.Lupínek 1.Pohořálek, 19.Havlíček, 25.Javůrek, 36.Javůrek, 48.Pohořálek, 50.Žahourek, 57.Žumár, 58.Žahourek

Janata, Píro, Podhajský, Kunc, Kudrna, Zaal, Válek, Bena, Štěpán, Tomáš, Kuneš, Zahradník K., Zahradník S., Lupínek Koudela, Žaba, Holík, Žumár, Daněk, Javůrek, Havlíček, Votrubec, Klapka, Kempa, Pohořálek, Velech, Žahourek, Čelakovský, Linhart

Komentář (domácí):
Na fotbalovějšího a důraznějšího soupeře jsme nestačili. Zasloužené vítězství hostů.

Jiří Suchomel,trenér (hosté):
Hned po rozehře, kluci sehráli nacvičenou akci a v 15. sekundě jsme vedli 1:0. Poté šel ve 3. Minutě Javůrek sám na brankaře, ale byl faulován, ovšem bez karetního trestu. Z následného VPK Votrubec pouze trefil brankáře. Poté se kluci nechali ukolébat a hra se na 10 minut vyrovnala a po sérii několika chyb, jsme inkasovali branku. To bylo ovšem to, co bylo potřeba a od té doby už jsme byli o třídu lepší a soupeř se uchyloval jen k nakopávaným míčům. O poločase bylo skóre 3:1 v náš prospěch, nebýt neproměněných šancí, mohlo už skoré o poločase být dvojnásobné. Druhý poločas už byl jednoznačnou záležitostí, vytvářeli jsme si spoustu šancí, ale opět jich zůstalo hodně nevyužito. Těší mě, že třetí zápas v řadě jsme předváděli pohledný fotbal, na který soupeř našel odpověď pouze v nakopávaných balonech.