Jakl - Chmelík, Goll (44. Vít), Kudláček, Tolda - Belák, Pohl, Diviš, Pejchal (75. Suchánek) - Voráček, Železov Šťastný – Trnovský (26. Groer), Kozák, Makovský, Ficner – Mařas (36. Z. Doubic / 89. Vyhnánek), Kovář (85. Dušek), Marks, Tobiaš – Kamitz, Holubec

27. Chmelík, 52. Belák, 80. Vít 50. Tobiaš, 52. Kovář
0 0

Tomáš Hubka (domácí):
Na hřišti v České Skalici se představil ex-divizní soupeř a po dnešku i lídr tabulky z Trutnova. V lepším světle se ukázal zejména v prvním poločase, kdy byl fotbalovější než domácí a brankami v 13. minutě a v 37. minutě se ujal dvoubrankového vedení. Utkání se odehrálo v podstatě bez dalších šancí na obou stranách a bylo spíše bojem mezi vápny. Domácí se snažili a bojovali, ale k ohrožení branky soupeře se dostali až v 87. minutě, když jen korigoval výsledek na 1:2 Belák.

Trenér MFK Trutnov Miloš Dvořák (hosté):
Do České Skalice jsme, vzhledem k posledním výsledkům domácích, odjížděli s respektem. První půle byla oboustranně kvalitní. Snažili jsme se vycházet ze zabezpečené obrany a přecházet do přečíslení, což se nám při naší první brance po rohovém kopu domácích, podařilo dokonale. Druhé půle upadla spíše do průměru, byl to více boj a fotbalová šeď, než pěkná podívaná. Důležitá výhra.