Sedláček - Lang, Vopálka, Hloušek - Kolář (86" Přiklopil), Jarotek, Páter, Matějka - David, M.Jindra, Zákravský (74" Lukášek ) Kučera - Hejnyš, Kudláček, Šnábl, Kollert - Hauschke, Seidlman, Mucha, Klapkovský - Hauk, Jandík(74.Pataki)

1 7
79" Hejnyš, 62" Koller, 76" Mucha

Komentář (domácí):
První poločas domácí začali proti poměrně nepříjemnému větru.Ovšem jednoznačně první poločas ovládli a zaslouženě se ujali vedení 2:0. Logicky by se dalo usuzovat, že s větrem v zádech, se to ještě zlepší. Ale logika ve fotbale není. Druhý poločas byl hrubě nepovedený od všech zainteresovaných. Hosté dostali 3 červené karty a domácí předvedli neuvěřitelnou křeč ve všech směrech. Zima , zahozené šance, nepřesné až tragické přihrávky atd...Nakonec jsme rádi za výhru 2:1. Jinak se druhý poločas nedá komentovat. Ale je třeba se dívat pozitivně. Dá se říci , že jsme se tímto zachránili a zároveň jsme se, vzhledem k ostatním výsledkům, o 2 body přiblížili k postupu.

Klimeš Karel - VD (hosté):
První poločas jsme nepředváděli nic z toho,co bylo řečeno v kabině před utkáním.Po poločasové bouřce jsme v začátku druhé půli snížili,ovšem když obdržíme tři červené karty,můžem jen čekat na konec utkání.