Mačí Josef -Hronovský, Kralíček, Balek, Mačí Jan -Kratěna, Poláček /86.Remeš J./, Macháček L., Macháček O. -Dobýval, Kuchta /70.Nožka/ Jedlička - Lux, Kuhn, Novák, Marek - Cvejn, Přikryl T., Mráz Pavel(60.Kalousek), Brandejs(60.Koblása) - Králík, Pinkas(66.Mitana)

Králíček, Kratěna, O.Macháček, Nožka Přikryl, Koblása, Králík, Pinkas
89.Dobýval

Komentář (domácí):
Utkání se mně těžko hodnotí.Vždyť 24 minut před koncem utkání vedeme o 3 branky a máme šanci toto vedení ještě zvýšit.Do této doby neškodní hosté snižují z náhodné akce a v nervozním závěru,který jsme nezvládli hlavně psychicky, jsme přišli nejen o body,ale i o 2 zraněné hráče,když hosté hráli hlavně ke konci utkání velmi agresivně až nevybíravě,ale tak se hraje o záchranu.Boj o udržení v soutěži ovšem pokračuje dál a nic předem nevzdáváme.

Miroslav Přikryl - sekretář (hosté):
Vzhledem k průběhu utkání jsme s bodem spokojeni. V 65.minutě byl stav 3:0 a málokdo věřil v přijatelný výsledek. Poté však začal řádit Kalousek a bylo to rázem o branku. Pět minut před koncem proměnil pokutový kop T.Přikryl a bylo vyrovnáno. Výkon našeho týmu nebyl optimální, přísnější měřítko snese snad jen nestárnoucí Aleš Kuhn.