FK Kostelec n. O.
FC Nový HK
3:2
( 2 : 2 )
1min.Tichý, 10min. Řehák z p.k., 89min. Klapal 12min.Zákravský, 44min. Vopálka z p.k.

Matoušek - Šrámek,Klapal,Řehák,Kozel - Vilímek (58min. Švandrlík),Cvejn, Bendig, Tichý - Jošt (85min.Plocek),Sehnal (90min.Johaindes) Lorenc - Kašpar, Vopálka (Matějka), Hloušek - Lang, Kolář (Kotouček), Jarotek, Páter, - David (J.Jindra), M.Jindra, Zákravský.

3 2

Stanislav Mára jednatel (domácí):
Pozdě příchozí diváci neviděli úvodní branku, protože centr Tomáše Tichého zaplachtil za překvapeného golmana hostí a bylo 1 : 0. Skóre se opět měnilo již v 10.min., když vybíhající Lorenc špatně odhadl vzdálenost k míči a fauloval na pomezí velkého vápna důrazného Sehnala. Pokutový kop s přehledem proměnil Řehák. O dvě minuty z hranice velkého vápna přesně trefil Zákravský - 2:1. Hosté srovnali těsně před přestávkou , hostující útoční šikovně upadl a pokutový kop proměnil Vopálka. Druhý poločas měli domácí územní převahu, ale dlouho se nedařilo vstřelit branku. Až v 89 min. udeřil přesně zakončující Klapal. Domácí si za územní převahu ve druhém poločase vítězství vybojovali a po zásluze poslali hosty domů bez bodů.