Dobřichovský - Kiss (86. Bednář), Josef Kubelka, Hažer, Pátý - Jaroslav Kubelka (81. T. Otradovský, Macek, T. Kubelka, Hruška - Hendrych (85. Čuboň), D. Kubelka. Szoke - Horák, Pokorný, Želízko, Hruška - Kolínek (81.Morávek) , M. Lukášek (46. Lochman), Bíl, M. Vích (81.Novotný) - D. Vích,T. Lukášek (68. R. Bíl) .

55. Jos. Kubelka 50. M. Vích, 86. Morávek
70. David Vích

Zbyněk Šturma, trenér (domácí):
Měli jsme skvělý vstup do zápasu a vedení 2:0 jsme mohli do sedmé minuty (!) navýšit dalšími dvěma brankami. Jednou z toho bylo břevno. Namísto toho jsme inkasovali a vrátili soupeře do utkání. Pojistku jsme přidali ve druhém poločase, i když dalších několik šancí zůstalo neproměněných. Prožíváme snový začátek jarní části soutěže.

Josef Souček, trenér (hosté):
Po tragickém začátku jsme utkání herně vyrovnali. Bohužel situace se ve druhém poločase opakovala, opět jsme inkasovali. Po vyloučení D. Vícha bylo rozhodnuto. Soupeř byl bojovnější, hrál s větším odhodláním. Zaslouženě vyhrál.