MFK Nové Město n. M.
FC Nový HK
4:2
( 2 : 0 )
1´ P. Sedláček, 29´ A. Lelek, 69´ P. Sedláček, 81´ V. Lelek 48´ T. Zákravský, 55´ M. Jindra

Krunčík – L. Zákravský(46´ V. Lelek), Nejman, P. Zákravský, Darebník – Voráček, Srubjan, A. Lelek, Čopík(75´ Borůvka) – Sedláček, Vít(65´ Koza) Lorenc – Kotouček, Vopálka, Jindra, Hloušek, Linder, Kašpar(46´ David), Páter, Zákravský, Jarotek, Matějka

19´ L. Zákravský, 40´ Voráček, 40´ Sedláček 28´ Jarotek, 43´ Hloušek, 68´ Vopálka, 81´ Zákravský

Komentář (domácí):
"Moc nechybělo, abychom dobře rozehrané utkání úplně ztratili. Po přestávce nás hosté dostali pod tlak, který zužitkovali k vyrovnání. Poté se valily útoky na obě branky, my jsme měli v koncovce větší štěstí než soupeř a dalšími dvěma trefami jsme rozhodli o našem vítězství. Myslím, že se takováto utkání s množstvím zakončení na obou stranách musí divákům líbit." Miloš Killar – trenér MFK

M.Šmíd - vedoucí (hosté):
Dnes jsme se představili na umělce v Novém Městě a příště budeme hrát asi na tartanu, nechápu. V 1.půlce jsme tahali za kratší konec provazu a prohrávali 2:0. Do druhé půle nastoupil úplně jiný tým a výsledkem bylo nejen vyrovnání na 2:2, ale i zazděné dvě tutovky, kterými by jsme šli do vedení. Na konci rozhodli domácí 2 šťastnými trefami o naší smolné porážce. Velká spokojenost s výkonem ve 2.půli.