85. Pejchal 3. Kincl, 64. Štajer

Žák - Vlnas, Brendl, Mikan, Krejcar Jakub - Bárta (65. Melichar), Vlasák, Pejchal, Bednář Z. - Bednář Vl. (59. Koutník), Kmoníček (75. Pajgrt) Heřman - Vlach, Bielčík, Mizerík (90. Fisher), Zbořil, Heglas (56. Muharem), Rychtár (80. Černý), Kincl, Vlkanova, Štajer, Majer

75. Bednář Z. Heglas, Rychtár, Kincl

Švadlenka Pavel, vedoucí muzstva (domácí):
Úvod utkání nám nevyšel a jen velmi těžko jsme se proti aktivně hrajícímu soupeři prosazovali. Hosté pak ve druhé půli svůj náskok navýšili a tak naše branka ze závěru utkání nic neřešila. Měli jsme opět územní převahu, ale hosté působili aktivnějším dojmem. Na úroveň A. třídy se dnes hrálo kvalitní utkání.

Obst Zdeněk vedoucí družstva (hosté):
Torzo mužstva Třebše překvapivě zvítězilo nad adeptem postupu z Roudnice. .První poločas dominovali hosté a zaslouženě se ujali vedení po rychlé akci kterou zakončil Kincl.Další velké šance jsme však již neproměnili a tak jsme odcházeli do šaten pouze s jednobrankovým vedením.Druhá půle byla již vyrovnanější, přesto se podařilo našemu týmu navýšit skóre na 0:2 Davidem Bielčikem.Domácí pak v závěru již pouze korigovali na konečných 1:2.Děkujeme všem hráčům za obětavý výkon a předvedou hru.