36. a 41. Švandrlík, 46. z pen. a 71. Řehák 4. J. Jákl, 6. Macek, 22. Jos. Kubelka

Matoušek-Šrámek L.,Řehák,Klapal,Šrámek J.(68min.Vilímek)- Tichý(89min.Jošt),Furda,Cvejn,Plocek - Sehnal(76min.Potoček),Švandrlík Vočka - Kiss, Hažer, Jos. Kubelka, Pátý - J. Jákl (74. M. Jákl), Macek, T. Kubelka, Šturma (74. T. Otradovský) - D. Kubelka (19. Hrubý), Hendrych.

1 4

Jiří Kotásek předseda (domácí):
Úvod utkání Kosteleckým vůbec nevyšel, když ve 22min.prohrávali 0:3. Domácí nabudila branka na 1:3, kterou vstřelil Švandrlík.Tentýž hráč vrátil domácím naději a ještě do poločasu vstřelil kontaktní branku. K obratu v utkání došlo hned po přestávce, když pokutový kop proměnil Řehák, který svůj výborný výkon korunoval v 71min.proměněným přímým volným kopem a oslavil tak narození syna.