12,39,42" Matějka, 6" Vopálka, 18" David, 51" Neppl 60.Králík Tomáš

Sedláček - Kotouček, Vopálka, Kašpar, Páter, Kolář (64" Jindra J.), David, Jarotek - Matějka, Zákravský, Lukášek (46" Neppl) Jedlička - Novák, Kuhn, Lux, Marek - Cvejn(46.Koblása), Přikryl T., Mráz Pavel, Kalousek - Brandejs Michal, Králík(81.Junek)

1 3

M.Šmíd - vedoucí (domácí):
Dnes byl pro mě a celý Nový Hradec velký den. Připsal jsem si první vítězství jako vedoucí a kluci vyhráli po šestizápasové šňůře utkání bez výhry. V zápase jsme se dostali již v šestnácté minutě do vedení 3:0 a už bylo jen otázkou, kolik branek nasázíme odevzdanému soupeři. Poločas 5:0 a druhá půlka se už dohrávala pouze z povinnosti. Chválím celý tým, ale vyzdvihnul bych Tomáše Matějku a jeho hattrick z první půle a samozřejmě Honzu Davida a jeho premiérovou branku v mužích áčka Nového Hradce.