FK Kostelec n. O.
FC Vrchlabí A
1:1
( 0 : 1 )
81min.Řehák z p.k. 30. Mejsnar

Matoušek - Šrámek L,Řehák,Klapal,Málek(63min Vilímek)- Tichý,Furda(46min.Sehnal),Cvejn,Plocek - Švandrlík(75min.Šrámek J.),Bendig Zítko - Zajíc Jan, Zajíc Antonín, Hájek, Šulc Miloš - Fink (10. Hanuš)(81. Skála), Panýr, Pokorný, Kolář - Mejsnar, Janda

3 35. Zajíc Jan, 50. Zajíc Antonín, 75. Šulc Miloš, 87. Janda

Stanislav Mára jednatel (domácí):
Domácí byli od prvních minut jasně lepším týmem. První branku však vstřelili Vrchlabští a bylo to jediná šance za celé utkání, protože domácí obrana pracovala spolehlivě. Tlak Kosteleckých stále sílil a v rozmezí mezi 30 a 45 minutou nastřelili 3x břevno. Po přestávce orazítkoval břevno hostí Tichý a převaha domácích byla stále zřetelnější. V 80 min. byl ve vápně faulován výborně hrající Tichý a Řehák se z pokutového kopu nemílil. Závěrečné minuty byly ve znamení drtivého tlaku Kosteleckých, přineslo to však pouze sérii rohových kopů, které se štěstím hosté ubránili.

Roman Fictum, vedoucí mužstva (hosté):
Odehráli jsme utkání, které hodně ovlivnilo zranění některých hráčů základní sestavy. Domácí hráči nás předčili hlavně ve standadních situacích, které na druhou stranu vždycky vyřešil výborně chytající Zítko, který vyrazil asi čtyři gólovky na břevno. Musím uznat, že jsme vytěžili z minima maximum.