10. Bednář Vl., 30. Koblížek 50. Klapal, 70. Bulavcsjak, 80. Potoček

Tomek - Mikan, Krejcar Jakub, Brendl, Koutník - Koblížek, Pejchal, Židík, Vlasák, Bárta (75. Krejcar T.) - Bednář Z., Bednář Vl. (65. Krejcar Jan) Matoušek - Šrámek L.,Řehák,Málek,Novák - Vilímek(68min.Bulavcsjak),Klapal,Plocek,Potoček - Sehnal(75min.Kozel M.)Švandrlík

2 1

Vladislav Koudelka, trenér (domácí):
Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po půlhodině hry jsme již vedli 2:0. Pak jsme ale svými zahozenými šancemi asi urazili fotbalového boha. Soupeř totiž po přestávce trestal naše individuální chyby a zápas otočil ve svůj prospěch.

Stanislav Mára jednatel (hosté):
Do Roudice jsme odjížděli v úplně jiné sestavě s hráči B týmu a dorostencem, takže určité obavy byli před zápasem na místě. Domácí začali náporem a od 14 min.vedli, když v 31 min.přidali další branku, pro mnohé fanoušky se zdálo být rozhodnuto. Jenže druhý poločas byl jiný, Kostelečtí přidali na bojovnosti a agrasivitě a rázem se začali dít věci. Nejdříve Klapal po rohovém komu snížil na 1:2, aby za pár minut nás dostal do hry střídající Bulavcsjak, který si naběhl na centr Šrámka. Domácí očividně znervózněli.Obrat přinesl v závěru Potoček, který využil srážku domácího brankaře s obráncem a pečetil tak skóre utkání. Hráčům je třeba poděkovat, že se i za nepříznivého stavu nevzdali a zápas otočili.