Krám - Vencl, Jánský, Müller, Morávek - Všetečka, Bano, Křivský, Bělka - Častvaj, Német / Střídali: Mertlík, Emlar, Škvrna Němec - Bohatý D., Houdek, Strnad, Dašek - Malý, Hubený, Hanuš, Matouš - Bohatý P., Motyčka / Střídali: Blumenthal, Švarc, Staněk, Hospodka

Křivský, Bělka Staněk, Hubený
Bohatý D.

Petr Koller, trenér (domácí):
Ve velmi atraktivním utkání, kde se nám dařila jak ofenzivní, tak defenzivní hra, jsme soupeře jednoznačně přehráli 4:0 a 3 body tak zůstaly zaslouženě doma v Růžovce.

Josef Strnad, vedoucí mužstva: (hosté):
V 21. kole KP MD KHK naši dorostenci nastoupili na stadionu FK Jaroměř. Od začátku jsme tentokrát protočili sestavu, abychom všechny hráče rovnoměrně vytížili. Bohužel začátek nám nevyšel, kdy již Jidra Hanuš byl v souboji přetlačen a domácí hráč vysunul svého kolegu do vyložené šance 1:0. Domácí byli aktivní, ale ani mi jsme nazaháleli. Šance byly na obou stranách, ale do poločasu se již skóre nezměnilo. Ani druhý poločas nám nevyšel podle představ. Domácí byli kombinačně lepší a vytvořili si dostatel šancí a z nich některé také proměnili. Poslední gól byl vystavní vlastenec Kryštofa Staňka (jak poznamenal David možná poslední gól Kryštofa za mladší dorost). Bohužel při jednom souboji nedržel nervy D. Bohatý a za oplácení byl odměněn červenou kartou. Celkově bohužel nepovedené utkání ve kterém byli domácí lepši. Naše hráče ale určitě omlouvá velké vytížení pro A, B a SD.