Šafařík – Šimbovský, Tichý, Pilný, Vocásek – Bílek, Holec, Vojtaš, Bureš (58. Čech) – Petr, Jelínek (55. Tvarůžek) Dvořák - Mondík, Hillerbrand, Kočnar J., Hanyk - Richter (35. Ullrich), Műller P., Drašnar, Műller V. - Šmída, Vašátko

0 3
0 0

JAROSLAV MATĚJKA, TRENÉR RMSK (domácí):
Prvních třicet minut jsme hráli velmi dobře a po rohovém kopu jsme se dostali do vedení. Neproměnili jsme však další šance (Tichý, Bílek) a hosté tak zůstali ve hře. Na začátku druhého poločasu se pěkně z trestného kopu trefil Vocásek. Přestali jsme ale následně hrát, hosté snížili a utkání se přiostřilo. V 70. minutě po sporné situaci hosté vyrovnali střelou z poza velkého vápna. Až do konce chtěla obě mužstva strhnout vítězství na svoji stranu a hrálo se nahoru – dolu. Nakonec byly více úspěšné obrany a utkání skončilo asi zaslouženou remízou.

Radek Jehlička, trenér (hosté):
"Domácí hráči vedli 2:0, ale zlepšeným výkonem ve 2. pol. jsme vyrovnali. Zápas skončil zaslouženou remízou."