4.Pešta, 6.Knížek, 54.Balcar 45. Vích, 67.Drbohlav

Miech - Juza, Valnoha (55.Tu HAI), Mutzer, Smetana, Pešta, Hlavatý, Bányácski, Knížek, Balcar, Fridrich Mauer - Pravda(35.Drbohlav), Bouchal(75.Materna), Gritzer(57.Halasz), Srb, Wedlich, Tomášek, Štraub, Vích, Kraus, Materna

45.Miech, 48.Bányácski 30.Pravda, 70.Drbohlav

Komentář (domácí):
Utkání ani ne okresního přeboru.Poděkování divákum,že se vydrželi dívat na tu tragédii až do konce.

Zbyněk Materna - asistent trenéra (hosté):
Utkání plné špatných přihrávek a náhrávek,ale také rozhodnutí mužů v černém přinesl souboj mužstev smířených s bojem o sestup v jarní části.Přes upozornění na špatné začátky jsme v sedmé minutě prohrávali 0:2,ale v poslední minutě prvního dějství se nám na podruhé podařilo z pokutového kopu utkání zdramatizovat.Nězáživně se pokračovalo i v druhém poločase,v kterém oba týmy dosáhly po jedné z branek a tak utkání skončilo spravedlivým vítězstvím domácích 3 : 2.