TJ Tatran Hostinné
MFK Trutnov C
5:2
( 4 : 0 )
31 + 44 (penalta)Slavík, 7. Valeš, 10. Maličký T., 62. Jakoubek 65. Šimočko, 70. Vomočil (Penalta)

Zítko - Janouch, Kracík L., Slavík, Polák D. - Rodr, Blažek, Kosina, Valeš (70.Hruška), Maličký T.(66.Jakoubek), Šmucer Smola - Drtina, Bělonožník, Petr, Šimočko - Chvalina(46. Chráska), Zákravský(49. Trojánek), Řehůřek(46. Poznar), Nývlt, Kulda, Vomočil

22. Rodr, 84. Polák D. 75. Vomočil, 80. Chráska

Pavel Šmucer vedoucí mužstva (domácí):
Diváci viděli bojovné utkání. Úvod zápasu se nám povedl , po rychlých brejcích jsme v 10 minutě vedli 2:0 , do poločasu jsme ještě přidali dvě branky (jednu z penalty). Ve druhém poločase jsme z mnoha šancí vytěžili pouze jednu branku . Hosté v závěru zápasu snížili dvěmi zásahy do naší sítě (jednou také z penalty).Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení.

Kalhous Marcel (hosté):
V nepříliš kvalitním zápase jsme po zásluze všechny body odevzdali domácímu mladému celku.