( 0 : 1 )
(4:3)
65. Klossovski 11. Kotyk

Smola - Jirka, Šimočko, Petr, Drtina - Kárník (45.min.Řehůřek), Wimmer, Klossovski, Nývlt M, - Kulda(77.min. Chvalina) M., Vomočil(36.min.Rejl) Volhejn - Herman, Baše, M. Vít (82. Kubeček), Knap - Skála, Hradecký, Kotyk(C), Mádle (80. L. Vít) -Ondráško, Špecián.

35.min. + 75.min Drtina, 57.min.Wimmer 15. Hradecký , 56. Špecián, 69. Baše.
26.min. Nývlt M., 77.min.Drtina 0

Jiří Kulda,vedoucí mužstva (domácí):
Zápas značně ovlivnily dvě hrubé chyby rozhodčího, které stály domácí tým dva hráče, kteří obdrželi červené karty! A v závěru zápasu i bez trenéra, který musel na tribunu! Nejdříve šli hosté v 10.min. do vedení 0:1.Po změně stran se domácím podařilo v 65.min.vyrovnat na 1:1 a takový byl i konečný stav zápasu.Na konec penalty vyhráli domácí, když Vojta Smola chytil dvě a tak 2 body zůstali doma.

Michal Pelc, vedoucí mužstva (hosté):
Přijeli jsme si pro vítězství a v prvním poločase se nám to i dařilo plnit, vedli jsme 1:0. Ve druhé půli jsme přestali běhat, nedokázali jsme kombinovat a naše hra postrádala přesnost. A tak přišel trest a domácí vyrovnali. Na pokutové kopy jsme opět neuspěli a odvezli jsme pouze bod.