23. Šimočko, 38.Šimočko(pen.),47. Šimočko(pen.), 69. Kulda M.(pen.) 9. Najman M., 33. Ježek D., 61. Jiříčka J.)pen.), 71.min. Jiřička J.(pen.)

Dřímal - Zákravský(C), Petr(80.Řehůřek), Šimočko, Drtina - Wimmer, Kárník, Klossovski, Jirka(72.Trojánek) - Kulda M., Nývlt M.(61.CHvalina) Porkert - Tauchman, Kodýtek V., Najman, Šimůnek - Hampl(84.Dohnal), Ježek, Jiřička T., Jiřička J. -Navrátil(C), Bartoš M.

41. Klossovski, 61. Zákravský, 77. Kárník 3. Tauchman
0 0

Jiří Kulda,vedoucí mužstva (domácí):
"V důležitém zápase, kdy potřebovali domácí vyhrát, aby udrželi kontakt s čelem tabulky, bohužel uhráli pouze remízu, přitom za stavu 4-3 měli možnost zvýšit, ale neproměnili pokutový kop. V penaltové loterii si hosté odváží bonusový bod. Za zmínku stojí, že se v zápase kopalo šest penalt !!!"

Tomáš Navrátil st. (hosté):
"Utkání, kterému nechybělo téměř nic. Branky, šance, divácká kulisa, dramatičnost a i závěrečné penalty. Hosté působili v první půli pohyblivěji, ale jejich vedení vždy dokázali domácí hráči srovnat. Na začátku půle druhé se dostali poprvé v utkání do vedení domácí, když proměnili penaltu. Zřejmě rozhodující moment utkání měl na noze domácí matador Milan Kulda, ale jeho penaltu golman Porker vyrazil a zanedlouho na to hosté opět srovnali. Přišla ale další penalta a domácí šli opět do vedení, aby však penaltám nebyl konec, hosté vyrovnali rovněž z penalty (celkem na penalty 4:2 !!!!!) na konečných 4:4. V závěrečných "oficielních" penaltách zvítězlili hosté 6:5. Obdiv zaslouží mladý rozhodčí Smrček. Za kvalitu a odvahu, kterou na hřišti v HSM předvedl."