Sokol Třebeš
8:2
( 3 : 1 )
11,55,58,85 Procházka, 13. Stejskal,22.Škorpil 50. Švestka, 56. Petr Slodičák 26.Šmied,70.Sobotka

Hudec - Schon(46´Dvorský),Švestka,Stejskal,Jan Slodičák(Šplíchal) - Janoušek(65´Filip) - Pirkl(58Pirkl), Procházka, škorpil, Hiller - Petr Slodičák Kollátor - Cílek (23.Kalvach), Kunc, Tesař, Prchlík (70.Bitnar) - Červinka, Pilný, Kollár (55.Neugebauer), Šmied - Sobotka, Tošovský (63.Kratochvíl)

50.Petr Slodičák,62. Stejskal 20.Tošovský, 54.Kalvach

Trenér-Lukáš Gerža (domácí):
Utkání bylo do 27´minuty vyrovnané. Po té jsme převzali otěže zápasu a s chutí si zastříleli.

Pavol Mizerík - Trenér (hosté):
Jak již naznačují vstřelené branky, tak do 22.minuty jsme prohrávali 3:0. Poté snížil Šmied na 3:1. A až do konce prvního poločasu se domácí pouze bránili. Bohužel jsme neproměnili minimálně tři tutové gólovky. Ve druhém poločase jsme se snažili hrát fotbal, ale co protiútok domácích, to gól. A proto Letohrad zaslouženě vysoko zvítězil.