FK Náchod B
6:2
( 4 : 0 )
22, 83.Červinka, 3.Fischer, 4.Sobotka, 11.Pilný, 60.Tesař 48. Bareš, 67. Zellman

Blažek - Prchlík, Kalvach, Kunc (54.Neugebauer) , Tesař - Šmied (54.Kollár) , Fischer, Cílek (68.Bitnar), Červinka, Sobotka (54.Kratochvíl), Pilný Weisser - prokop, Donát, Berger, Macek - Bogusz (58. Bělka), Zellman (73. Jahoda), Němec, Volf (46. Urban) - Bareš, Pavlíček (46. Růžička)

79.Tesař

Pavol Mizerík - Trenér (domácí):
Zápas jsme rozhodli již v prvním poločase, když po 22.minutách jsme vedli 4:0. Druhý poločas byl z naší strany hodně slabý a zbytečně jsme pouštěli hosty do hry. Opět se nám povedlo několik pěkných akcí po nacvičených signálech.

Martin Šnajdr - trenér (hosté):
Stejně jako ve středeční předehrávce v Letohradě jsme nezachytili začátek a prakticky v 11. minutě bylo po zápase, když jsme prohrávali 0:3. V prvním poločase se nám nedařilo vůbec nic a vypracovali jsme si dvě šance, z nichž jsme jen jednou trefili bránu. Ve druhém poločase jsme začali hrát to, co jsme si řekli a vyrovnali se domácím v pohybu i důrazu, a stím přišly i šance. Vítěuství domácích je zcela zasloužené, opět nás podržel v několika šancích domácích brankář Weisser. Z naší strany snese měřítko pouze druhý poločas.