34., 40., 75. Hlušička, 12. Kněžourek, 50. Kubát, 55. Palm, 77. Oláh 32. Junek z PK, 68. Hanzl, 72. Valášek

Krejčí - Prokůpek (83. Ročňák), Vodnárek, Šlambera, Kočí - Kněžourek (75. Šubr), Palm, Kubát, Fátor (70. Kuneš) - Hlušička, Oláh Holý- Pokorný/46Borůvka/ Junek,Škoda M.I,Hable Kurz,Mádr,Lukášek, Majer/60.Tuček/Hanzl,Škoda M.II/65.Valášek/

Olah,Kočí

Zbyněk Bareš - trenér (domácí):
Oproti minulému zápasu ve Svitavách jsme postrádali 5 hráčů. Jsem rád, že se to neprojevilo na předvedené hře a hráči širšího kádru zápas odmakali. Po rychlém golu jsme darovali soupeři penaltu. Neznervózněli jsme a do poločasu navýšili vedení na 3:1. Začátek 2.půle nám vyšel, přidali jsme 2 rychlé branky. Poté jsme polevili a soupeř se dostal 2 góly do hry, naštěstí jsme zvládli rychle odpovědět.