30. Chaloupka, 36. Schreiber (vlastní), 43. Pánek, 53., 78., 88. Tlustý 22. Valtera

Marko - Zámečník, Ullmann (81. R. Hanuš), Pilař, Šustr (77. Marek) - Lihan, T. Hanuš, Chaloupka, Tlustý, Pánek, Pokorný (75. Smadiš) Kunz (46. Nyklíček) - Stelzig, Marx, Ansorge (46. Tichý), Puraš - Schreiber, Klabník (57. Jandáček), Šťavík, Franců - Valtera, Neuschl

37. Pokorný 33. Klabník, 37. Ansorge, 74. Puraš, 80. Neuschl

Milan Havlík, vedoucí týmu (domácí):
Nejhorší začátek jara. 25 minut jsme byli ospalí, asi otrávení hokejem a čekali, že to přijde samo. A taky přišlo. Ve 22. minutě vyvrcholila převaha soupeře gólem. Jenže když to nešlo herně, pomohl trestňák a vlastní gól. Zbytek zápasu se odehrál v naší režii a ukončil ho hattrickem Martin Tlustý.

Zdeněk Samko, trenér (hosté):
Je to pořád stejná písnička, 20 min hrajeme skvěle a k tomu vedeme 0:1. Jenže místo abychom vstřelili druhý gól, přijde přímý kop z 25 metrů do šibenice a na to si dáme vlastní gól, poté už je na hřišti bohužel jen domácí tým. Takže nezbývá nic jiného, než domácím pogratulovat k zaloužené výhře