A1A Krajský přebor muži
01 Tělovýchovná jednota Slovan Broumov
02 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují
03 Fotbalový klub Jaroměř
04 Tělovýchovná jednota Červený Kostelec
05 FK Vysoká n/L.
06 TJ Lázně Bělohrad
07 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou
08 SK Libčany
09 TJ Sokol Kratonohy
10 Regionální mládežnický sportovní klub „Cidlina“
11 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou
12 Fotbalový club Slavia Hradec Králové
13 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s.
14 Sportovní klub Sparta Úpice
15 TJ Dobruška
16 Sportovní klub Jičín
A2A 1. A třída muži
01 FC Vrchlabí o. s.
02 Sportovní klub Sobotka
03 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
04 T J Sokol Roudnice
05 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
06 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí
07 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem B
08 Sokol Provodov
09 FK Černilov
10 TJ SOKOL Bílá Třemešná
11 FC Nový Hradec Králové
12 MFK Trutnov B
13 SK Bystřian Kunčice
14 AFK Častolovice
15 Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice
16 Tělovýchovná jednota Start Ohnišov
A3A 1. B třída – skupina A
01 FC VTJ Milíčeves
02 Sportovní klub HOŠEK Robousy
03 Tělovýchovná jednota Sokol Nepolisy
04 FK Kopidlno
05 Tělovýchovná jednota Sokol Libáň
06 FC Spartak Kobylice
07 Sportovní klub Miletín
08 Sportovní klub Jičín B
A3B 1. B třída – skupina B
01 Tělovýchovná jednota Baník Žacléř
02 FK Dolní Kalná
03 Fotbalový klub AFK Hronov
04 Tělovýchovná jednota Tatran Hostinné
05 Tělovýchovná jednota Rudník
06 FOTBAL CLUB Mladé Buky
07 TJ Spartak Police nad Metují, o. s.
08 MFK Trutnov C
A3C 1. B třída – skupina C
01 TJ SOKOL Deštné v Orlických horách – kopaná
02 Tělovýchovná jednota Spartak Opočno
03 Tělovýchovná jednota LOKOMOTIVA Hradec Králové
04 SK Smiřice
05 Fotbalový klub Jaroměř B
06 Fotbalový klub FC České Meziříčí
07 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem
08 TJ Sokol Malšovice
A3D 1. B třída – skupina D
01 TJ Sokol Lípa n. O. občanské sdružení
02 TJ Sokol Zdelov
03 Tělovýchovná jednota Sokol Černíkovice
04 Sportovní klub Albrechtice nad Orlicí
05 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Borohrádek
06 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou B
07 Tělovýchovná jednota Velešov Doudleby nad Orlicí
08 TJ Baník Vamberk
C1A Vč přebor dorostu U-19
01 FK Náchod s. r. o. B
02 Tělovýchovná jednota Jiskra Litomyšl
03 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
04 MFK Trutnov
05 FC Hlinsko
06 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
07 Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice
08 TJ Lanškroun, fotbalový oddíl
09 Tělovýchovná jednota Svitavy
10 Regionální mládežnický fotbalový klub „Cidlina“
11 SK Vysoké Mýto o. s.
12 Městský fotbalový klub Nové Město nad Orlicí
13 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s. B
14 FK Česká Třebová, s. r. o.
15 FK OEZ Letohrad
16 Fotbalový klub Pardubice B
C1B Krajský přebor dorostu U-19
01 FC Vrchlabí o. s.
02 SK Smiřice/Fotbalový klub Jaroměř
03 Fotbalový klub Chlumec
04 MFK Trutnov B
05 Regionální mládežnický sportovní klub „Cidlina“
06 Tělovýchovná jednota Červený Kostelec
07 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí
09 Fotbalový club Slavia Hradec Králové
10 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
11 Sportovní klub Solnice
12 Tělovýchovná jednota Baník Žacléř
D1A Krajský přebor mladšího dorostu U-17
01 Sportovní klub Jičín
02 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují
03 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s.
04 MFK Trutnov
05 Tělovýchovná jednota Borohrádek
06 Fotbalový klub Jaroměř/SK Smiřice
07 Tělovýchovná jednota Slovan Broumov
08 FC Vrchlabí o. s.
09 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou
10 Fotbalový klub Slavia Hradec Králové
11 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
12 Tělovýchovná jednota Červený Kostelec
13 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
14 TJ Dobruška/Tělovýchovná jednota Spartak Opočno
E1A Krajský přebor starších žáků U 15
01 Sportovní klub Jičín
02 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují
03 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s.
04 Fotbalový klub mládeže Javorka o. s.
05 Tělovýchovná jednota Borohrádek
06 Fotbalový klub Jaroměř/SK Smiřice
07 Tělovýchovná jednota Slovan Broumov
08 FC Vrchlabí o. s.
09 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou/Regionální mládežnický sportovní klub „Cidlina“
10 Fotbalový klub Slavia Hradec Králové
11 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
12 Tělovýchovná jednota Červený Kostelec
13 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
14 volný los
E2A Krajská soutěž starších žáků U 15 – skupina A
01 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
02 FK Černilov
03 1. Fotbalový klub Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka
04 Tělovýchovná jednota Tatran Hostinné
05 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ
06 Fotbalový klub FC České Meziříčí
07 volný los
08 Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice
E2B Krajská soutěž starších žáků U 15 – skupina B
01 Regionální sportovní centrum mládeže Rozkoš
02 Sportovní klub Sparta Úpice/TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
03 Fotbalový klub AFK Hronov
04 SK Babí
05 Sportovní klub Týniště nad Orlicí
06 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou
07 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
08 TJ Baník Vamberk/Tělovýchovná jednota Velešov Doudleby nad Orlicí
C2A Krajská soutěž dorostu U 19 – skupina A
01 TJ SPARTAK KOSIČKY
02 Fotbalový klub mládeže Javorka o. s.
03 Tělovýchovná jednota Sokol Myštěves
04 Tělovýchovná jednota Sokol Dohalice/Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice
05 FK Kopidlno
06 Tělovýchovná jednota SLAVOJ Skřivany
07 1. Fotbalový klub Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka
08 volný los
C2B Krajská soutěž dorostu U 19 – skupina B
01 Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota/Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
02 volný los
03 TJ Sokol Stěžery
04 TJ Rasošky – Josefov
05 T J Sokol Roudnice/Tělovýchovná jednota Sokol Lhota pod Libčany
06 Fotbalový klub FC České Meziříčí
07 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem
08 TJ Baník Vamberk/Tělovýchovná jednota Velešov Doudleby nad Orlicí
C2C Krajská soutěž dorostu U 19 – skupina C
01 Regionální sportovní centrum mládeže Rozkoš/TJ Jiskra Česká Skalice, o. s.
02 Sportovní klub Sparta Úpice/TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
03 Tělovýchovná jednota Velké Poříčí
04 Tělovýchovná jednota Tatran Hostinné
05 Tělovýchovná jednota Rudník
06 SK Babí
07 TJ Sokol Bílá Třemešná
08 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Meziměstí o. s./Tělovýchovná jednota Slavoj Teplice nad Metují
(foto Lubomír Douděra)