Mezikrajská soutěž v kategoriích U13 a U14 pokračovala druhým kolem v Opavě

Za velice nevlídného počasí nastoupily výbéry Královéhradeckého KFS v kategoriích U-13 a U-14 v Opavě k 2.kolu Mezikrajské soutéže ročníku 2014/2015.Vzhledem k neustávajícímu dešti byla obě utkání přeložena na umělou trávu.

V kategorii U-13 začala obě naše mužstva velice vlažně první poločasy a pykala za to poločasovým nepříznivým skóre 7:1!Druhý poločas se hrál daleko vyrovnaněji a vyhráli jsme ho 2:1.Na obrat to však nestačilo a celkově jsme prohráli s domácim výběrem Moravskoslezského KFS v této kategorii 3:8.

V kategorii U-14 jsme naopak začali velice dobře a po brance Firbachera jsme vedli v poločase 1:0.Po změně stran nic nenasvědčovalo obratu v utkání,zvlášť když hned v úvodu druhého dějství jsme zvýšili Velichem na 2:0.Jenže pak nás domácí začali přehrávat,vyrovnali na 2:2 a  v poslední minuté se jim podařil husarský kousek v podobě gólu na 3:2!!!

Moravskoslezský KFS U13-Královéhradecký KFS U13     8 : 3 (7 : 1)

Král M,Franc P,Tobiška Z,Spišák O,Kalaš F,Záwada F,Vítek O,Kadrmas M,Malý D,Chaloupka J,Horčička V.

Ježek T,Kracík J,Formánek J,Rejl F,Hruška D,Slavíček J,Janečka K,Kalina T,Rücker M,Řezáč V,Vik D.