Mezikrajská soutěž výběrů U-13 a U-14 2. října 2012 - 3.kolo

V úterý 2.10. 2012 sehrály výběry Královéhradeckého KFS kategorií U 13 a U 14 třetí kolo Mezikrajské soutěže v ročníku 2012/2013.
Tato utkání se hrála na hřišti v Solnici,kde bylo vše od domácího klubu vše výborně zorganizováno. Soupeřem byly výběry Olomouckého KFS.
V kategorii U 13 se hrálo opět v rozestavení 7 + 1, na dvou hřištích zároveň, hráči našeho výběru byli rozděleni do dvou týmů – oranžová + červená.V kategorii U 14 se hrálo klasicky.

KATEGORIE U-13

KRÁLOVÉHRADECKÝ KFS U-13 (oranžoví) - OLOMOUCKÝ KFS U-13  2  :  7
Branky výběru KFS HK: Samko, Novotný

Sestava Královéhradeckého výběru:

Číha (Jičín) – Finěk (RMSK NB), Čejchan (Náchod), Samko (FC HK), Havrda (FC HK), Bílek (Přepychy), V.Doležal (Chlumec), Novotný (Chlumec), Loskot (Olympia), Chalupa (Č. Skalice), Doubrava (Náchod)

KRÁLOVÉHRADECKÝ KFS U-13 (červení) - OLOMOUCKÝ KFS U-13  5  :  7
Branky výběru KFS HK: Mach 2, Horáček, Suchánek, D.Macháček

Brát (MFK Trutnov) - Lacina (Olympia), Žahourek(RMSK NB), Patrák(MFK Trutnov), D.Doležal (RMSK NB), Suchánek (Chlumec), D.Macháček (FC HK), Dvořák(MFK Trutnov), Neradílek (Olympia), Horáček (Jičín), Mach (FC HK)

Celkově utkání kategorie U 13 skončilo 7 : 14 ve prospěch hostů z Olomouckého KFS.

KATEGORIE U-14

KRÁLOVÉHRADECKÝ KFS U-14 -OLOMOUCKÝ KFS U-14   6  :  1 (3:0)
Branky KFS HK: Šípek 2, Petr, Čáp, Pavlíček, Nemeš

Šeba (FC HK) - Volf (Náchod), Joska (Náchod), Pavlíček (Náchod), Zeman (FC HK), Petr (MFK Trutnov), Havel (FC HK), Šípek (FC HK), Mokošín (RMSK NB), Šedivý (FC HK), Čáp(Náchod)
Střídali: Donát (Náchod), Nemeš (Broumov), Mikulec (Vrchlabí)

Celkové hodnocení:

V kategorii U 13 jsme na soupeře nestačili a hlavně hráči Sigmy Olomouc nás převyšovali.I tak hlavně „červené“ družstvo zahrálo se svým protivníkem výborný 1.poločas. Stav 1:5 do poločasu stáhlo družstvo na 4:5 výborným výkonem, ale v 2.poločase už na zvrat nebylo.

V kategorii U 14 jsme od začátku dominovali a brzké vedení 3:0 určilo ráz utkání.V této kategorii jsme měli jasně navrch.