Finále DATALIFE Pohár žáků U 15

Datum akce: 30.11.-0001

Turnaj DATALIFE U15 se odehrál za deštivého počasí na hlavním hřišti ve Vrchlabí

1. semifinále

FC Vrchlabí - FC Slávia Hradec Králové/TJ Sokol Stěžery 2:0 (1:0), branky: Renner 2, bez karet, diváků 30.  První semifinálové utkání bylo vyrovnané. Vrchlabští šli do vedení už v 6. minutě. Tento stav utkání trval až do konce utkání, kdy hosté stále větší převahu. Konečný výsledek, dvě minuty před závěrečným hvizdem, stanovil svou druhou brankou Renner z rychlého protiútoku.

2. semifinále

TJ Slovan Broumov - FC Nový Hradec Králové 3:1 (2:1), branky Franc 2, Suchý – Buchwald, bez karet, diváků 30. V úvodu utkání žáci Broumova měli velkou převahu, ale bez gólového efektu. Postupem času se hra vyrovnávala. V 15. minutě šli broumovští do vedení, které se ji podařilo ještě navýšit krásnou střelou po standardní situaci. Ke konci poločasu se mužstvu z Nového Hradce podařilo korigovat výsledek. Snaha hradeckých ve druhé půli vyšla naprázdno a Broumov pečetil svůj postup v závěru na konečných 3:1.

Utkání o 3. místo

FC Slávia Hradec Králové/TJ Sokol Stěžery - FC Nový Hradec Králové 6:1 (6:0), branky:  Pulkrábek 2, Houdek 2, Novotný 2 – Brychta 1. Ihned v 1. minutě šla Slávie/TJ Stěžery do vedení krásnou střelou z dvaceti metrů. V další části utkání po dalších vstřelených brankách (poločas 6:0),  bylo o třetím místě rozhodnuto. Druhý poločas se už jen dohrával a FC Nový Hradec zaslouženě snížil na konečných 6:1.

Finále:

FC Vrchlabí - TJ Slovan Broumov 6:2 (3:0), branky:  Renner 2, Pakostová 1, Chleborád 1, Novotný 1, Pachlík – Franc 1, Bárta 1, bez karet, 50 diváků. Vrchlabí se ujalo vedení po fotbalové akci již ve třetí minutě, když po přihrávce Štefana skóroval do prázdné branky Renner. Po vyrovnané patnáctiminutovce se opět prosadil Renner. Vzápětí vsítila branku Pakostová a bylo 3:0 pro Vrchlabí. Ve druhém poločase po samostatné akci čtvrtou branku vstřelil Chleborád a následovně bylo 5:0, když se trefil Pacholík. Po té Vrchlabí polevilo a Broumovu se podařilo dvěma brankami snížit. Závěrečný vrchlabský gól dal Novotný z pokutového kopu a Vrchlabí mohlo slavit.

Vytvořeno: 15.6.2016