Cidlina vyhrála Superpohár. Jsme rádi za každou trofej, řekl hrající kouč Blažej

První ročník Krajského superpoháru vyhrála novobydžovská Cidlina. “Každá trofej je dobrá pro tým,” řekl hrající trenér Michal Blažej.

Celek, jenž opanoval i Pohár hejtmana, v Hořicích nejprve v semifinále zdolal kombinovaný celek Jičína 1:0. Ve finále pak deklasoval jasně dalšího soupeře, rezervu Náchoda.

“Superpohár vnímáme jako velmi dobrý nápad KFS, v rámci přípravného období je vždy příjemné mít utkání, která nejsou pouze přípravná, ale hraje se v nich o něco. Naším cílem a přáním bylo miniturnaj vyhrát, protože každá trofej a každý úspěch je dobrá věc pro celý tým, jeho sebevědomí i motivaci do dalších zápasů, ale i tréninků, jsme proto moc rád, že jsme tento úkol splnili. Z čeho ale mám ještě větší radost je, jak se tým v Hořicích prezentoval, a to jak mimo hřiště, tak při utkáních, protože z odehraných 120 minut jsme dokázali být přibližně 110 minut velmi aktivní, z kluků byla cítit chuť odehrát turnaj náročným stylem, střílet branky a mít z fotbalu radost po poctivých výkonech. To je cesta, která nás může posouvat dále a jak být úspěšní i v dlouhodobé soutěži. Krajskému fotbalovému svazu a klubu TJ Jiskra Hořice na závěr děkujeme za povedenou organizaci a příjemný sportovní den,” zhodnotil finálový turnaj hrající trenér Michal Blažej.

Vytvořeno: 1.8.2016