Zpráva číslo 32 ze zasedání STK KFS ze dne 22. června 2017
Datum akce: 30.11.-0001
STK bere na vědomí:
STK bere na vědomí skutečnosti popsané R v ZoU A1A 3004 TJ Lázně Bělohrad – FK Kostelec nad Orlicí, týkající se poškození vozidla hráče Rolejčka Jana ID 91120845
VV KFS schválil postupy a sestupy v jím řízených soutěžích včetně návrhu rozdělení skupin 1. B třídy mužů:
Postup do DIVIZE:
NIKDO
VOTROK Krajský přebor mužů:
Vítěz: SK Libčany
Sestup:
TJ Slovan Broumov
SK Dobruška
Sokol Provodov
1.A třída mužů:
Vítěz a postup: FC Vrchlabí
Postup z 2. místa: TJ Sokol Třebeš
Sestup:
TJ Sokol Nepolisy
SK Třebechovice pod Orebem
TJ Lokomotiva Hradec Králové
1.B třída mužů – skupina A
Vítěz a postup: FK Kratonohy B
Postup z 2. místa: FC Spartak Kobylice (lepší koeficient na 2.místě, než SK Solnice ze skupiny B)
Sestup:
RMSK Cidlina Nový Bydžov B
FK Chlumec nad Cidlinou B
TJ SKP Valdice
1.B třída mužů – skupina B
Vítěz a postup: Spartak Police nad Metují
Sestup:
TJ Sokol Černíkovice
TJ Start Ohnišov
FK Jaroměř B (odhlásili se v průběhu sezony)
Postup do 1. B třídy z jednotlivých OFS:
TJ Slavoj Skřivany (OFS Hradec Králové)
TJ Sokol Staré Buky (OFS Trutnov)
FC Mladé Buky (OFS Trutnov)
TJ Sokol Nemyčeves (OFS Jičín)
SK Česká Skalice (OFS Náchod)
AFK Častolovice (OFS Rychnov nad Kněžnou)
Skupiny 1. B třídy:
1.B třída – skupina A
01. SK Miletín
02. TJ Dvůr Králové nad Labem B
03. TJ Jiskra Kocbeře
04. SK Jičín B
05. TJ Sokol Nepolisy
06. FK Dolní Kalná
07. 1. FK Nová Paka
08. TJ Rudník
09. SK Smiřice
10. TJ Lokomotiva Hradec Králové
11. TJ Slavoj Skřivany
12. TJ Sokol Staré Buky
13. FC Mladé Buky
14. TJ Sokol Nemyčeves
(STK KFS zároveň bere na vědomí ze dne 22.06.2017 od SK Jičín B, že ruší svou přihlášku do 1. B třídy v soutěžním ročníku 2017/2018)
1.B třída – skupina B:
01. TJ Velké Poříčí
02. FC České Meziříčí
03. TJ Sokol Lípa nad Orlicí
04. TJ Sokol Malšovice
05. TJ Velešov Doudleby nad Orlicí
06. TJ Baník Vamberk
07. SK Albrechtice nad Orlicí
08. TJ Spartak Opočno
09. SK Solnice
10. TJ Slavoj Předměřice nad Labem
11. SK Třebechovice pod Orebem
12. SK Česká Skalice
13. AFK Častolovice
14. Sokol Provodov
STK uděluje pokutu za nedostatky v přenosech a vložených záznamech FOTBAL LIVE:
(výše pokuty byla schválena VV na zasedání dne 24.08.2015)
A1A 2902 MFK Nové Město nad Metují – neúplný záznam – 1.000,-- Kč
A1A 3004 TJ Lázně Bělohrad – neúplný záznam – 1.000,-- Kč
Nenastoupení hráče ze soupisky – pokuta 1.000,-- Kč dle RS 2016/2017:
KP muži:
SK Libčany: Hubička Lukáš ID 88020327
1.A třída mužů:
MFK Trutnov B: Kovář Dominik ID 93111066, Duch Daniel ID 96030117
TJ Sokol Třebeš: Obst Zdeněk ID 87121702
FC Vrchlabí: Janalík František ID 97020921
1.B třída mužů – skupina A:
TJ SKP Valdice: Rejman Tomáš ID 97010749
RMSK Cidlina B: Luňák Marek ID 97071282
1.B třída mužů – skupina B:
TJ Baník Vamberk: Samek Roman ID 91081632
KS starších žáků U 15:
TJ Tatran Hostinné: Beránek Daniel ID 02051017
Vč přebor dorostu U 19:
FC Slavia Hradec Králové A: Semerák David ID 01020085
STK uděluje pokutu 200,-- Kč za porušení RS 2016/2017 Hlava XXI, Hlášení výsledků a podrobností o utkání soutěží Královéhradeckého KFS.
A1A 3003 Provodov – komentář
A1A 3005 Broumov – komentář
A2A 3001 Náchod B – komentář
Proti každému rozhodnutí STK je možné podat odvolání, a to do sedmi dnů ode dne jeho doručení. Za den doručení se považuje den následující po uveřejnění rozhodnutí na Úřední desce. Odvolání se podává u odvolacího orgánů (ORK). Náležitosti odvolání stanovuje § 25 procesního řádu FAČR.
Vytvořeno: 22.6.2017
Ladislav Brož