ČFL a divize v našem kraji 10-11.listopadu 2012

Pravidelné zpravodajství o fotbalových soutěžích Komise pro řízení fotbalu v Čechách z pohledu zástupců Královéhradeckého kraje přináší úterní číslo (13.listopadu, distribuce 14.listopadu) týdeníku Fotbal v kraji (informace o předplatném zde).

Informace k výměně registračních průkazů klubů soutěží KPŘFČ najdete zde ..

PICT0224

V České fotbalové lize hostil SK Převýšov (6.místo, 22 bodů) v neděli 11.listopadu Strakonice (14.místo, 17 bodů). V posledním nelehkém zápase doma zdolal Převýšov Hlavici 2:0 a určitě bude chtít dotáhnout sérii tří výher.

Tradiční čas výkopu byl v 10,15 a v 11 hodin svítil na ukazateli stav 0:3. V druhé půli dokázali domácí pouze korigovat na 1:3.

Aktuální výsledky ČFL ...

Výsledky minulého kola, tabulka a program ČFL v tomto kole naleznete zde ...

IMG_6254

Ve středeční dohrávce, která se hrála od 14,00 (!!!), porazila Nová Paka Lhotu p.L. 1:0. Více o utkání píše Deník.

Divizní program byl pětizápasový, čtyři utkání hráli naši zástupci doma a ani jeden nedokázal získat ani bod. Kritická situace nastává v Bydžově, který si nedokázal poradit ani s SK Semily.

Sobotní program otevřela Lhota p.L., která byla v 10,15 hostem favorita FK Jiskra Mšeno. Hrálo se v areálu Břízkách na umělé trávě, domácí Jiskra vyhrála 2:0.

V sobotu 10.listopadu hostila Nová Paka od 14,00 OEZ Letohrad, body putovaly do Letohradu za výhru 2:1.

V ten samý čas a den přivítal Náchod FK Pardubice B a i tady se radovali hosté za výhru 2:1.

V neděli od 14,00 se hrál pod Hankovým domem zápas Dvůr Králové-Svitavy, hosté vyhráli 2:0.

Velmi důležitý zápas měli před sebou hráči Nového Bydžova, po debaklu v Dobrovicích, kde hráči doslova odevzdali závěr zápasu, bylo co napravovat. Zápas začal v 14,00 na Městském stadionu, po poločase byli domácí spokojenější díky brance Labíka. Na konci zápasu to bylo 1:2 a u Cidliny mají už opravdu o čem přemýšlet.