Zpráva číslo 14 ze zasedání STK KFS ze dne 2. listopadu 2017
Datum akce: 30.11.-0001
Mimořádné opatření STK:
Vzhledem k problémům s náhradními termíny u neodehraných utkání v návaznosti na počasí a brzkou tmu STK povoluje sehrání odložených utkání i v těchto termínech:
25. – 26. 11. 2017 a 2. – 3. 12. 2017:
A1A KP muži
A2A 1. A třída muži
C1B KP staršího dorostu U 19
18. – 19. 11. 2017 a 25. – 26. 11. 2017:
A3A 1. B třída mužů skupina A
A3B 1. B třída mužů skupina B
C2A KS dorostu U 19
D1A KP mladšího dorostu U 17
E1A KP starších žáků U 15
E2A KS starších žáků U 15
11. – 12. 11. 2017 a 18. – 19. 11. 2017:
F1A, F1B, F1C KP mladších žáků U 13, skupina A, B, C
G1A, G1B, G1C, G1D KP starších přípravek U 11, skupina A, B, C, D
04. – 05. 11. 2017 a 11. – 12. 11. 2017:
H1A, H1B KP mladších přípravek U 9, skupina A, B
Odložená utkání z 21. – 22. 10. 2017 a jejich náhradní termíny:
C1B 1104 Broumov – Solnice sobota 25.11.2017 začátek 11,00
F1A 0807 Rozkoš – Broumov neděle 12.11.2017 začátek 14,00
(hřiště Rtyně)
F1A 0808 Úpice/Rtyně – Broumov neděle 12.11.2017 začátek 15,00
(hřiště Rtyně)
F1A 0809 Úpice/Rtyně – Rozkoš neděle 12.11.2017 začátek 13,00
(hřiště Rtyně)
Odložená utkání z 28. – 29.10.2017 a jejich náhradní termíny:
A1A 1201 Vrchlabí – Slavia HK sobota 25.11.2017 začátek 13,30
A1A 1205 Hořice – Třebeš neděle 26.11.2017 začátek 13,30
A1A 1207 RMSK Cidlina – Červený Kostelec sobota 25.11.2017 začátek 13,00
A2A 1201 Týniště – Trutnov B sobota 25.11.2017 začátek 13,30
(atletický stadion)
A2A 1204 Kratonohy B – Dobruška sobota 25.11.2017 začátek 13,30
(UMT Dobruška – změna pořadatelství)
A2A 1208 Police – Nový HK sobota 25.11.2017 začátek 12,00
(UMT Náchod)
A3A 1205 Železnice – Miletín sobota 18.11.2017 začátek 13,30
(UMT Jičín)
A3B 1204 Solnice – Malšovice sobota 18.11.2017 začátek 13,30
C1B 1201 Vrchlabí – Slavia HK sobota 25.11.2017 začátek 11,00
C1B 1202 Jaroměř – Kostelec/Častolovice neděle 26.11.2017 začátek 14,00
(UMT Všesportovní stadion)
C1B 1207 Hronov/Stárkov – Č. Kost./Č. Skal. pátek 03.11.2017 začátek 15,00
C2A 1201 Rasošky – Rudník sobota 04.11.2017 začátek 14,15
C2A 1206 Třebechovice – Babí/V. Poříčí pátek 17.11.2017 začátek 12,00
D1A 1203 Pardubičky – Bělohrad/Hořice pátek 17.11.2017 začátek 10,15
D1A 1206 Chrudim – Jaroměř pátek 17.11.2017 začátek 10,15
E1A 1203 Broumov – Hořice pátek 17.11.2017 začátek 11,00
E1A 1204 Chlumec/Nové Město – Nový HK neděle 12.11.2017 začátek 12,00
E2A 1201 Solnice – Kostelec/Častolovice sobota 18.11.2017 začátek 11,00
E2A 1202 Týniště – Třebechovice sobota 18.11.2017 začátek 10,00
F1A 0904 Broumov – Jaroměř sobota 11.11.2017 začátek 12,00
F1A 0906 Jaroměř – Vrchlabí sobota 11.11.2017 začátek 11,00
F1A 0905 Broumov – Vrchlabí sobota 11.11.2017 začátek 10,00
F1A 0907 Úpice/Rtyně – Dvůr pátek 17.11.2017 začátek 12,00
(hřiště Úpice)
F1A 0908 Dvůr – Červený Kostelec pátek 17.11.2017 začátek 11,00
(hřiště Úpice)
F1A 0909 Úpice/Rtyně – Červený Kostelec pátek 17.11.2017 začátek 10,00
(hřiště Úpice)
F1B 0903 Olympia/Malšovice – Hořiněves sobota 11.11.2017 začátek 09,00
F1B 0902 Jičín – Hořiněves sobota 11.11.2017 začátek 10,00
F1B 0901 Olympia/Malšovice – Jičín sobota 11.11.2017 začátek 11,00
F1B 0908 Javorka/Miletín – Třebeš sobota 11.11.2017 začátek 09,00
(hřiště Lázně Bělohrad)
F1B 0907 Chlumec/RMSK – Třebeš sobota 11.11.2017 začátek 10,00
(hřiště Lázně Bělohrad)
F1B 0909 Javorka/Miletín – Chlumec/RMSK sobota 11.11.2017 začátek 11,00
(hřiště Lázně Bělohrad)
F1C 0905 Černilov – Nové Město neděle 12.11.2017 začátek 09,00
(hřiště Černilov, č. 2)
F1C 0904 Vamberk/Rokytnice – Nové Město neděle 12.11.2017 začátek 10,00
(hřiště Černilov, č. 2)
F1C 0906 Černilov – Vamberk/Rokytnice neděle 12.11.2017 začátek 11,00
Hřiště Černilov, č. 2)
G1A 0901 FC HK – Hořice pondělí 06.11.2017 začátek 18,00
(UMT Bavlna)
G1A 0904 Jičín – NoPaka/StPaka úterý 07.11.2017 začátek 16,30
(UMT Jičín)
G1A 0905 NoPaka/StPaka – Javorka/Miletín čtvrtek 09.11.2017 začátek 16,30
(UMT Nová Paka)
G1A 0906 Jičín – Javorka/Miletín sobota 04.11.2017 začátek 12,00
(UMT Jičín)
G1B 0901 Hostinné/Ml. Buky – Trutnov B/Žacléř neděle 12.11.2017 začátek 12,00
(UMT Trutnov)
G1B 0902 Vrchlabí – Trutnov B/Žacléř sobota 11.11.2017 začátek 11,00
(UMT Vrchlabí)
G1B 0903 Vrchlabí – Hostinné/Ml. Buky sobota 11.11.2017 začátek 10,00
(UMT Vrchlabí)
G1C 0903 Olympia – Třebeš neděle 05.11.2017 začátek 12,00
G1C 0902 Třebeš – Rasošky neděle 05.11.2017 začátek 13,00
G1C 0901 Olympia – Rasošky neděle 05.11.2017 začátek 14,00
G1D 0902 Rychnov – Náchod středa 01.11.2017 začátek 17,00
(UMT Rychnov)
G1D 0901 Rozkoš – Náchod středa 01.11.2017 začátek 18,00
(UMT Rychnov)
G1D 0903 Rychnov – Rozkoš středa 01.11.2017 začátek 19,00
(UMT Rychnov)
G1D 0906 Dobruška/Opočno – Nové Město středa 01.11.2017 začátek 16,30
(UMT Dobruška)
G1D 0904 Nové Město – Kostelec/Častolovice středa 01.11.2017 začátek 17,30
(UMT Dobruška)
G1D 0905 Dobruška/Opočno – Kostelec/Častolovice středa 01.11.2017 začátek 18,30
(UMT Dobruška)
H1A 0801 Chlumec/RMSK – Třebeš neděle 05.11.2017 začátek 13,00
(UMT Chudonice)
H1A 0807 Jičín – Jaroměř neděle 12.11.2017 začátek 09,00
(UMT Jičín)
H1A 0808 Jaroměř – FC HK neděle 12.11.2017 začátek 09,40
(UMT Jičín)
H1A 0806 FC HK – Javorka/Miletín neděle 12.11.2017 začátek 10,30
(UMT Jičín)
H1A 0809 Jičín – Javorka/Miletín neděle 12.11.2017 začátek 11.10
(UMT Jičín)
H1A 0805 Jaroměř – Javorka/Miletín neděle 12.11.2017 začátek 12,00
(UMT Jičín)
H1A 0804 Jičín – FC HK neděle 12.11.2017 začátek 12,40
(UMT Jičín)
H1B 0806 Nové Město – Náchod čtvrtek 09.11.2017 začátek 16,00
(UMT Nové Město nad Metují)
H1B 0805 Červený Kostelec – Náchod čtvrtek 09.11.2017 začátek 17,00
(UMT Nové Město nad Metují)
H1B 0804 Nové Město – Červený Kostelec čtvrtek 09.11.2017 začátek 18,00
(UMT Nové Město nad Metují)
Odložená utkání z 28. – 29.10.2017, termíny zatím nejsou stanoveny:
E2A 0902 Žacléř – Borohrádek
E2A 1206 Borohrádek – Velké Poříčí
E2A 1208 Žacléř – Roudnice/Kunčice
F1B 0904 Nový HK – M. Lhota/Slavia
F1B 0906 M. Lhota/Slavia – Hořice
F1B 0905 Nový HK – Hořice
H1A 0803 Třebeš – Trutnov
H1A 0802 Chlumec/RMSK – Trutnov
STK schvaluje dohodu:
A1A 1304 Třebeš – Náchod A neděle 05.11.2017 začátek 14,00
(UMT Všesportovní stadion)
A1A 1503 Třebeš – Jaroměř neděle 19.11.2017 začátek 14,00
(UMT Všesportovní stadion)
A3A 1302 Dvůr B – Staré Buky neděle 05.11.2017 začátek 15,00
(UMT Vrchlabí)
G1D 1004 Nové Město – Náchod sobota 04.11.2017 začátek 09,00
STK uděluje pokutu 200,-- Kč za porušení RS 2017/2018 Hlava XXI, Hlášení výsledků a podrobností o utkání soutěží Královéhradeckého KFS.
A2A 1207 Sobotka – komentář
C2A 1205 Dvůr/Třemešná – střelci
D1A 1201 Vysoké Mýto – střelci
Proti každému rozhodnutí STK je možné podat odvolání, a to do sedmi dnů ode dne jeho doručení. Za den doručení se považuje den následující po uveřejnění rozhodnutí na Úřední desce. Odvolání se podává u odvolacího orgánů (ORK). Náležitosti odvolání stanovuje § 25 procesního řádu
Vytvořeno: 2.11.2017
Ladislav Brož