Mezikrajská soutěž výběrů U13 a U14

Datum akce: 23.10.2018

V dalším utkání Mezikrajské soutěže v tomto soutěžním ročníku jsme se na perfektně připraveném trávníku v Novém Bydžově střetli s výběry Jihomoravského KFS.

U13

Královéhradecký KFS - Jihomoravský KFS 8:6 (1:4)

Sestava:

A tým: Heerkens - Sejkora, Karel, Klazar, Houdek, Kijonka, Rejman, Kulič, Šťastný, Hovorka

B tým: Okrouhlický - Veselovský, Harvey, Čeněk, Viták, Pavlík, Nýdrle, Žalud, Doležal, Novotný

Branky: Doležal 2, Novotný 2, Žalud, Hovorka, Kulič, Kijonka

V oboustranně výborném utkání jsme o svém vítězství rozhodli až drtivým náporem v záverečných 15 - ti minutách. Do té doby jsme své šanci proměňovat nedokázali. Hosté byli v této činnosti mnohem produktivnější. Kluci ale v závěrečné fázi utkání prokázali morální sílu, odmítli se smířit s nepříznivým vývojem, skóre otočili a do tabulky si připsali další tři body.

U14

Královéhradecký KFS - Jihomoravský KFS 3:8 (2:5)

Sestava: Matyska (36.Průcha) - Dymák (36. Černý) Svatoš, Fejgl (Staněk), Malina (36. Kočnar) - Kněžourek (36. Páv), Borůvka (55. Fejgl ) ,Hampl (36. Váňa), Kuja (36. Smadiš) - Hartman, Machačka

Branky: Hartman 2, Machačka

Ondřej Nejman, trenér:
"Poločasový výsledek naprosto odpovídal dění na hřišti. Začátek utkání se hrál prakticky bez obran, v 8. minutě byl stav 2:3... Jihomoravský výběr byl ale celkově lepší ve všem, v pohybu, kombinaci, důrazu i kvalitě individualit. Největší problém nám dělal hrotový útočník soupeře, který si dělal bez většího odporu v podstatě co chtěl. První poločas byl pro nás zklamáním, hlavně díky absenci odvahy v osobních soubojích a aktivity v nabídce.

Druhý poločas se hra vyrovnala, v určitých pasážích jsme byli i lepší, ale v řadě nadějných šancí jsme nebyli přesní. Soupeř utkání v klidu dohrál, v závěru navíc navýšil i skóre. Druhý poločas předvedlo několik našich hráčů velmi dobré výkony, které budeme chtít v příštím kole od všech hráčů."

Vytvořeno: 23.10.2018