Výsledky posledního turnaje v Třebši:
Časový pořad: U 10 a U 11 2013 TŘEBEŠ
01. 09.00 – 09.18 U 10 OFS HK – OFS NA 1:3
0:1 . Hypšman Daniel (NA), 0:2 Kuna Denis (NA), 0:3 Světlík Lukáš (NA), 1:3 Blažek Josef (HK),
02. 09.20 – 09.38 U 10 OFS JC – OFS RK 3:1
1:0 Beneš Petr (JC) 1:1 Buriánek Tomáš (RK), 2:1 Wagenknecht Marek (JC), 3:1 Orendáš Richard (JC)
03. 09.40 – 09.58 U 11 OFS HK – OFS NA 4:1
1:0 Šafranko David (HK), 2:0 Slezák Patrik (HK), 2:1 Franc Pavel (NA), 3:1 Šafránko David (HK), 4:1 Kříž Vojtěch (HK)
04. 10.00 – 10.18 U 11 OFS JC – OFS RK 2:3
0:1 Tobiška Zdeněk (RK), 1:1 Březák Filip (JC),2:1 Holer Lukáš (JC), 2:2 Tobiška Zdeněk (RK), 2:3 Tobiška Zdeněk (RK)
05. 10.20 – 10.38 U 10 OFS HK – OFS TU 3:0
1:0 Heger Martin (HK), 2:0 Palma Michal (HK), 3:0 Palma Michal (HK),
06. 10.40 – 10.58 U 10 OFS NA – OFS JC 4:2
1:0 Hypšman Daniel (NA), 1:1 Orendáš Richard (JC), 2:1 Hypšman Daniel (NA), 3:1 Hypšman Daniel (NA), 3:2 Orendáš Richard (JC), 4:2 Hypšman Daniel (NA)
07. 11.00 – 11.18 U 11 OFS HK – OFS TU 5:2
1:0 Šafranko David (HK), 2:0 Kříž Vojtěch (HK), 3:0 Kříž Vojtěch (HK), 4:0 Novotný Eduard (HK), 5:0 Rejl František (HK), 5:1 Hetflejš Jonáš (TU), 5:2 Vítek Ondřej (TU)
08. 11.20 – 11.38 U 11 OFS NA – OFS JC 2:3
0:1 Novotný Matěj (JC), 0:2 Novotný Matěj (JC), 1:2 Franc Pavel (NA), 1:3 Březák Filip(JC), 2:3Sidorov Alexander (NA),
09. 11.40 – 11.58 U 10 OFS RK – OFS TU 4:3
0:1 Navrátil Daniel (TU), 1:1 Doucek Denis (RK), 2:1 Doucek Denis (RK), 2:2 Navrátil Daniel (TU), 3:2 Doucek Denis (RK), 4:2 Doucek Denis (RK), 4:3 Navrátil Daniel (TU)
10. 12.00 – 12.18 U 10 OFS JC – OFS HK 2:1
1:0 Beneš Petr (JC), 2:0 Beneš Petr (JC), 2:1 Palma Michal (HK)
11. 12.20 – 12.38 U 11 OFS RK – OFS TU 2:3
1:0 Kos Michal (RK), 1:1 Sováková Nela (TU), 2:1 Kos Michal (RK), 2:2 Vítek Ondřej (TU), 2:3 Hettlejš Jonáš,
12. 12.40 – 12.58 U 11 OFS JC – OFS HK 9:1
1:0 Holer Lukáš (JC), 2:0 Kracík Jiří (JC), 3:0 Kracík Jiří (JC), 3:1 Kříž Vojtěch (HK), 4:1 Březák Filip (JC), 5:1 Březák Filip JC), 6:1 Holer Lukáš (JC), 7:1 Holer Lukáš (JC), 8:1 Novotný Matěj (JC), 9:1 Novotný Matěj (JC)
13. 13.00 – 13.18 U 10 OFS RK – OFS NA 1:4
1:0 Buriánek Tomáš (RK), 1:1 Smetana Radim (NA), 1:2 Světlík Lukáš (NA), 1:3 Kudrnáč Jiří (NA), 1:4 Kudrnáč Jiří (NA),
14. 13.20 – 13.38 U 10 OFS TU – OFS JC 0:4
0:1 Beneš Petr (JC), 0:2 Orendáš Richard (JC), 0:3 Wagenknecht Marek (JC), 0:4 Wagenknecht Marek (JC)
15. 13.40 – 13.58 U 11 OFS RK – OFS NA 8:0
1:0 Kos Michal (RK), 2:0 Hlaváč Martin (RK), 3:0 Marha Josef (RK), 4:0 Nosek Vojta (RK), 5:0 Kos Michal (RK), 6: 0 Hlaváč Martin (RK), 7:0 Hlaváč Martin (RK), 8:0 Kos Michal (RK),
16. 14.00 – 14.18 U 11 OFS TU – OFS JC 5:3
1:0 Demuth Martin (TU), 2:0 Demuth Martin (TU), 2:1 Kedroň Adam (JC), 2:2 Novotný Matěj (JC), 2:3 Matějka Vojtěch (JC), 3:3 Sováková Nela (TU), 4:3 Vlach Petr (TU), 5:3 Vítek Ondřej (TU)
17. 14.20 – 14.38 U 10 OFS HK – OFS RK 1:1
1:0 Havrda Tomáš (HK), 1:1 Hudík Michael (RK)
18. 14.40 – 14.58 U 10 OFS NA – OFS TU 0:0
19. 15.00 – 15.18 U 11 OFS HK – OFS RK 0:2
0:1 Nosek Vojta (RK), 0:2 Nosek Vojta (RK),
20. 15.20 – 15.38 U 11 OFS NA – OFS TU 1:4
0:1 Demuth Martin (TU), 0:2 Sováková Nela (TU), 1:2 Franc Pavel (NA), 1:3 Sováková Nela (TU), 1:4 Demuth Martin (TU),
Odkaz na fotogalerii:
http://doudera.rajce.idnes.cz/Zimni_halova_liga_U10_a_U11_Trebes_20.113
Tabulka U10– ve Třebši
1. OFS Náchod 4 3 1 0 11:4 10
2. OFS Jičín 4 3 0 1 11:6 9
3. OFS Hradec 4 1 1 2 6:6 4
4. OFS Rychnov 4 1 1 2 7:11 4
5. OFS Trutnov 4 0 1 3 3:11 1
V této kategorii s osmibodovým náskokem vyhráli borci z OFS Jičín.Z jednotlivců zaujal především Petr Beneš,který vyhrál krále střelců a i nejlepšího hráče Zimní halové ligy podle hlasování trenérů!
Tabulka U 10 – KONEČNÁ (po 3. kolech)
1. OFS Jičín 12 9 1 2 37:17 28
2. OFS Náchod 12 6 2 4 26:23 20
3. OFS Rychnov 12 4 3 5 25:27 15
4. OFS Hradec 12 4 2 6 27:34 14
5. OFS Trutnov 12 2 2 8 22:36 8
Celkově nejlepší jednotlivci – U 10
Nejlepší střelec – Petr Beneš 15 branek (JC)
Nejlepší hráč – Petr Beneš (JC)
Nejlepší brankář – Hofman Daniel (NA)
Tabulka U11 – ve Třebši
1. OFS Trutnov 4 3 0 1 14:11 9
2. OFS Rychnov 4 3 0 1 15:5 9
3. OFS Jičín 4 2 0 2 17:11 6
4. OFS Hradec 4 2 0 2 10:14 6
5. OFS Náchod 4 0 0 4 4:19 0
I v této kategorii byl vítěz jasný:OFS Rychnov n/K!Jejich vítězná trička naznačovala i sebevědomí.
Tabulka U 11 – KONEČNÁ (po 3. kolech)
1. OFS Rychnov 12 9 2 1 46:16 29
2. OFS Trutnov 12 6 3 3 32:27 21
3. OFS Jičín 12 4 3 5 39:30 15
4. OFS Hradec 12 4 3 5 26:40 15
5. OFS Náchod 12 1 1 10 14:44 4
Celkově nejlepší jednotlivci – U 11
Nejlepší střelec – Březák Filip – 13 branek (JC)
Nejlepší hráč - Tobiška Zdeněk (RK)
Nejlepší brankář-Ježek tomáš (JC)