MKS 2021/2022 Zlínský KFS - Královéhradecký KFS

Datum akce: 2.11.2021

V areálu SK Baťov v Otrokovicích sehrály výběry Královéhradeckého KFS kategorie U14 a U13 svá poslední utkání v tomto roce, soupeři byly výběry Zlínského KFS

Zlínský KFS U14 - Královéhradecký KFS U14   2:3 (0:2)
B: Matuška 2, Polák

Sestava výběru Královéhradeckého KFS:

Křivský (41. Pražák Dominik) - Žák (41. Flégl), Pražák Tadeáš, Tománek, Mareš (41. Zápotočný) - Matuška (41. Kopčil), Hendrych, Vacek (41. Kadlec), Svatoš - Březský       (41. Polák), Fatka (41. Čermák)

Hodnocení (Ladislav Brož, Martin Novotný – trenéři):

"Utkání se hrálo na umělé trávě za občasného deště. Ve 2. minutě nás podržel brankař Křivský při 100% šanci domácích, poté jsme se probudili a postupně ovládli hru. Poprvé jsme se gólově prosadili v 15. minutě, kdy skóroval Matuška po výborném presingu Fatky. Na 2:0 zvyšoval opět Matuška, po přihrávce Fatky, křížnou střelou do šibenice.
Do druhého poločasu jsme vstoupili se sedmi změnami v sestavě, byli jsme aktivní, což korunoval naším třetím gólem Polák. Dá se říct, že jsme měli hru pod kontrolou, vytvářeli si další šance, které jsme však řešili špatně. Průběh celého utkání jsme lehce devalvovali v posledních 4 minutách, kdy jsme nechali domácí snížit na konečných 3:2...
Všem hráčů, kteří se podíleli na utkáních podzimní části MKS, patří poděkování za vzornou reprezentaci Královéhradeckého KFS, jejich mateřský klubům pak poděkování za výbornou spolupráci a kooperaci při jejich uvolňování."

Zlínský KFS U13 - Královéhradecký KFS U13   1:6 (0:3)
B: Starý 2, Okrouhlický, Vlášek, Plocek, Línek

Kadlec (46. Drábek) - Trejbal, Baťka, Dvořák, Bartoš, Kloutvor, Gajda - Šťovíček, Exnar, Okrouhlický, Gavula, Vlášek, Plocek - Starý, Baše, Cvejn, Línek

Naši hráči v Otrokovicích navázali na svá dvě předchozí vystoupení v letošním ročníku MKS a podali velmi dobrý výkon. Po celé utkání dokázali udržet vysoké tempo, byli zdravě agresivní a především vypracované příležitosti dokázali proměnit. Po zaslouženém vítězství 6:1 si tak náš výběr do tabulky připsal další tři body. Vedle kvalitního týmového výkonu zaujaly i individuální výkony většiny hráčů. Pro nás trenéry je potěšující zejména skutečnost, že se v nominacích až na malé výjimky objevují hráči z celého kraje mimo FC Hradec Králové a opakovaně potvrzují svou konkurenceschopnost. Pevně věříme tomu, že přes zimní přestávku kluci neztratí chuť do fotbalu a v jarní části budou ve svých výkonech pokračovat.

Vytvořeno: 3.11.2021