Královéhradecký KFS U14 – Olomoucký KFS U14   3:1 (2:1)

B: Polák, Kožíšek, Vaněk - Křiklava

Sestava výběru Královéhradeckého KFS:

Pražák Dominik (67. Křivský) – Syrovátka, Pražák Tadeáš, Thiele, Poděbradský – Matuška (41. Mader), Podhajský (41. Spejchal), Hendrych (53. Lhoták), Kožíšek (41. Vaněk) – Fatka (41. Svoboda), Polák

Hodnocení (Ladislav Brož, Martin Novotný – trenéři):

Utkání se hrálo za nepříznivého počasí, soupeř začal lépe a od začátku si vynutil územní převahu. V 6. minutě se však do brejku dostal Polák a s přehledem poslal náš výběr do vedení 1:0. V 15. minutě jsme vedení mohli zvýšit, Fatka však po skvělé přihrávce Poláka trefil pouze břevno. Ve 25. minutě soupeř po zásluze vyrovnal, když jsme nedokázali ani nadvakrát odvrátit míč z našeho pokutového území. Do vedení nás však vrátil skvěle kopnutým trestným kopem Kožíšek ve 31.minutě.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe našemu výběru, když ve 42. minutě na 3:1 zvýšil Vaněk, který doklepl do branky centr Madera. Do konce utkání již branka nepadla, tudíž jsme si připsali zasloužené 3 body.

Královéhradecký KFS U13 – Olomoucký KFS U13     2:0 (1:0)

B: Sláma, Bartoš

Kadlec, Jiroušek - Šťovíček, Plocek, Pospíšil, Cvejn, Gajda, Wenke, Petr, Exnar, Šmejda, Kloutvor, Bartoš, Dvořák, Sláma, Starý, Reil, Zadrobílek

V oboustranně kvalitním a vyrovnaném utkání předvedli naši hráči kompaktní výkon a navázali tak na úspěšné vystoupení v podzimní části. V prvním poločase potrestal chybnou rozehrávku Sláma a druhou branku přidal ve druhém poločase Bartoš, když do sítě poslal míč odražený od břevna branky hostů. Protože zadní řady v čele s oběma brankáři pracovaly bezchybně, dovedli jsme utkání k zaslouženému vítězství.

K dalšímu utkání Mezikrajské soutěže zajíždí naše výběry do Opavy již 19.4.2022!

Vytvořeno: 5.4.2022